Sėdžiu ir galvoju, kad kažkaip žiauriai norėčiau atsinaujinti drabužinę. Esu skudurinė Ona, o šią vasarą nelabai ką naujo ir įsigijau apart kelių maikučių labiau orientuotų į moto keliones. Kada radau suknelę, tai jau ir nepamenu. Žinoma, kai aš kalbu apie “noriu atsinaujinti”, tai mano galvoje materializuojasi humanos, o ne akropoliai, bet pasivaikščiojimai šį sezoną nelabai sėkmingi :/. Bent jau ryškius sportbačius turiu :). Na, o kai didesnės naujovės nesišviečia, visada galima pakeisti lūpų dažų spalvą, ane? Nors šioje srityje mano pokyčiai būna iš nude rusvos į nude rausvą ir atvirkščiai :), iš nude matinės į nude blizgią ir atvirkščiai. Šiandien apie tai, ko nėra Lietuvoje, bet be problemų visi atsisiunčia arba parsiveža – “Kiko Milano” ir jų lūpų dažai “Smart Fusion”.

Spalva neutrali, kokią ir mėgstu – 405 Vintage Rose.

Gamintojas teigia, kad tai labai kreminiai, itin maitinantys dažai.

Sudėtis:

Rašoma, kad lūpdažis yra nuo vidutinio iki pilno padengimo. Nežinau kaip su kitomis spalvomis, bet manoji labai lengva. Tepasi plonai.

Kvepia vanile, sakyčiau saldžiomis bandelėmis :). Užbaigimas lengvai blizgus. Jaučiasi labai maloniai lyg koks balzamas ir toks minkštų lūpų pojūtis išlieka gana ilgai – kol dažai nuvalgomi ir dar šiek tiek ilgiau. Produktas tikrai nėra ilgalaikis, bet man patiko. Labiausiai tuo, kad visai neerzina jo buvimas. Aš nors ir naudoju, bet nesu labai didelė lūpų dažų gerbėja, čia sakyčiau man galioja tas “per kančias į žvaigždes” arba “ko nepadarysi dėl grožio”. Aš pvz., beveik niekada nesidažau ten, kur man reikia savimi pasitikėti (susitikimai, pasimatymai, pokalbiai). Nenoriu papildomo dirgiklio. Tai va, šis lūpdažis, jau minėjau, labiau primena balzamą, tad būdama su juo nesierzinu.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Kikocosmetics.com, kaina – 3.95 EUR. Rinktis galima iš 36 spalvų.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.