Aš labai dažnai skundžiuosi savo plaukų išvaizda, bet gana retai būkle. Jei tik pasitaiko pasidaryti tyrimą, ar šiaip juos pačiupinėja specialistas, visi dažniausiai tik giria. Na taip, palūžinėja, bet ne akiplėšiškai :). Slenka kaip ir pas visus – sezoniškai ir nuo streso. Taip pat jie stori ir visada buvo linkę sausėti, todėl labai sunkiai valdomi. Čia ir skundai dėl išvaizdos :). Aš pvz., noriu išsiplauti, patepti kokiu garbanų kremu, pagniaužyti ir viskas. Svajoju, kad jau būtų gražu. Bet gi ne, tada prasideda. Viršus tiesus, galai garbanojasi ir pučiasi. Arba visi pučiasi ir atrodau kaip pudeliukas. Arba pusė sruogų nesigarbanoja bei nutįsta, o kitos lyg ir sukasi, lyg ir ne. Padeda džiovinimas su difuzeriu, bet čia gi jau darbas. Nu rimtai, stovėt kiekvieną dieną ir žaist su tais plaukais? Iš esmės dėl šių priežasčių man patinka silikoniniai aliejai – jie lengvi ir gali, kad ir kilogramą užtept, retas kuris sulipins, apsunkins, suriebins. Jie suteikia blizgesio ir glotnumo. O neigiamų baubų nepastebiu, nes ir šiaip plaukų neauginu, ir reguliariai išskalbiu juos gerai valančiais šampūnais :D. Tačiau suprantu, kad mano minėti produktai yra apie tai, kaip plaukai atrodo, o ne tai, kokie jie yra ir tikrai nespjaunu į natūralesnes priemones. Tad vonioje miksas. Rasite ir priemonių su silikonu ir aliejų be jų. Ir dargi su skirtinga paskirtimi. Vieni labiau skirti naudoti po plovimo, kiti gi kaip kaukės. Iš pastarųjų kompanijos yra ir “Kerastase” maitinamasis ir kvapnus plaukų aliejus “Aura Botanica Concentre Essentiel”.

Priemonė aprašoma taip:

Kerastase Aura Botanica Concentre Essentiel Maitinamasis ir kvapnus aliejus nežvilgiems ir nualintiems plaukams. Ypatinga formulė – 99 proc. gaminio sudaro natūralios kilmės sudedamosios medžiagos, iš jų saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus, atsakingai įgytas Samoa kokosų aliejus ir Maroko arganų aliejus. Be silikonų, be sulfatų.

Intensyviam maitinimui: po plaukų vonelės ištepti aliejumi drėgnus plaukus. Palikti 1-2 minutes. Kruopščiai nuskalauti. Galvos odai naudoti prieš plaukų vonelę: įmasažuoti 2-3 lašus aliejaus į galvos odą, apvynioti galvą karštu rankšluosčiu ir palikti 15 minučių. Kruopščiai nuskalauti. Sausiems plaukų galiukams naudoti prieš plaukų vonelę: ištepti drėgnus plaukus 5-8 lašus aliejaus, apvynioti galvą karštu rankšluoščiu ir palikti 15 minučių. Kruopščiai nuskalauti.

Sudėtis:

Pagrindinis sudėties minusas – kvapikliai. Apie jų nenaudą daug kalbama. Iš kitos pusės aromaterapija mane veikia labai teigiamai. Aliejukas kvepia įdomiai, gėliškai ir prabangiai. Neerzina, todėl galiu teptis prieš miegą.

Kaip matote aprašyme, panaudojimo būdas ne vienas. Na, o mano mėgstamiausias yra sutepti visus plaukus (labai daug produkto nereikia, aš sunaudoju kokius keturis paspaudimus) vakare. Ryte išplaunu galvą.

Esu mėginusi tepti ant išplautų plaukų – per lengva padauginti, bet taip naudoti irgi įmanoma. Bet tada geriau pasinaudoti aprašymo patarimu ir išmėginti kaip kondicionierių, tai yra užtepti po šampūno, palaikyti kelias minutes ir nuplauti. Va tada jau jokio aliejuko papildomai nebereikia.

Pamaitinti aliejais plaukai tampa truputį sunkesni ir mažiau pučiasi. Iš esmės tai labiau tinka sausų plaukų savininkėms, nes plonus, riebius irgi reikia puoselėti, bet juos permaitinsite ir nebus džiaugsmo – sukris, atrodys neplauti.

Esmė ta, kad panašių rezultatų galima pasiekti susimaišius keletą natūralių aliejų, bet jų irgi reikia įsigyti, o man, na ką aš galiu su savimi padaryti, visada imponuoja kvapai. Būtent dėl jų aš nepamirštu procedūrų, laukiu ir noriu tepti.


Įvertinimas:

Naudinga: Mano aliejus yra iš Klipshop.lt, bet rasite visose pro. parduotuvėse. 50ml kainuoja apie 40 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).