Apžvalga: “Kerastase Aura Botanica” tirštas maitinamasis šampūnas ypač sausiems, jautriems plaukams “Bain Micellaire Riche”

Estimated read time 3 min read

Šį rytą su vyru kalbėjau apie savo blogą, sakau, kad gal aš per daug pasakoju apie savo nuotaikas, mintis ir pan., nes štai kartą pasidalinau, kad ne visada jaučiuosi gerai ir sužinojau, kad tada atrodau apsimetėlė. Ar žmogus su savo nuomone, sarkastiškas ir besistengiantis nesitaikyti prie primestų standartų gali būti liūdnas, kompleksuotas ar kartais pasimetęs jo gyvenime vykstančiose situacijose? Kažką tu čia mums meluoji, juk būna tik arba aršūs kovotojai, arba žliumbikai ir niekaip kitaip! :). Su ašaromis akyse galvų niekas nekapoja. Sutinku, būtų sunku pataikyti. Bent jau idealiame pasaulyje. Ir su komentatoriais, sakot, bendrauju atžagariai, tai jau padaviau skelbimą, kad įdarbinu superherojų su rūžavu triko, kuris atskrenda su kibiriuku rožinio cukraus ir gerokai pabarsto po kiekvieno mano pasisakymo. Aš žinau, kad tie kas nori, tas mato pyktį šioje įžangoje, bet visi kiti nujaučia, kad truputėlį kikenu. Šliūkšt cukriuko :). Su saldumu, beveik tiesiogine prasme, nes kalbu apie kvapą, susijęs ir “Kerastase Aura Botanica” tirštas maitinamasis šampūnas ypač sausiems, jautriems plaukams “Bain Micellaire Riche”. Kai tik pasirodė “Aura Botanica” serija, man buvo labai smalsu, pasitaikius progai bandau keletą produktų.

Aprašymas:

Kerastase Aura Botanica Bain Micrellaire Riche intensyvus labai sausų plaukų šampūnas. Unikali formulė, kurioje 96% natūralios kilmės sudedamųjų dalių – atsakingai išgautas bertoletijų aliejus iš Amazonės miškų ir ryžių selenų aliejus iš Tailando – ypač naudinga stotiems, sausiems ir (arba) jautriems plaukams. Maitina, švelnina ir lygina plaukus.

Sudėtis:

“Kerastase” aš laikau tokia gan prabangesne produkcija, todėl man gana keista, kad pačios pakuotės ir jų apdaila nėra labai kokybiškos. Pvz, lipdukai greitai apspūra ir apsitrina. ką galite matyti nuotraukose. Jose buteliukas nėra murzinas, tiesiog apsitrynęs nuo gulėjimo dėžutėje.

Trūksta ir dozatoriaus, ar bent viena ranka atidaromo kamštuko, nes tas atsukinėjimas tikrai nepatogus.

Pradėjau nuo kvapo, tai ir pratęsiu. Jis saldus, bet ir tuo pačiu žolinis. Artimiausi man atrodo “L’oreal Paris Botanicals” gaminiai, kurie pasižymi tokiais keistesniais, ne visiems patinkančiais, kvapais. Tik “Kerastase” toks solidesnis atrodo, prabangesnis.

Šampūnas labai tirštas, putoja vidutiniškai. Išplauti gerai plaukus yra darbelio. Aš dažniausiai pasistengus sukuriu putas delnuose ir masažuoju šaknis, bet kadangi, tų putų nedaug, vis atrodo mažai ir mažai. Visgi žinau, kad pilant daugiau šampūno rezultato nepasiekčiau. Priminsiu ir tai, kad priemonė skirta labai sausiems plaukams. Tad “Kerastase” naudoju tik tada, kai jau labiau nei stipraus švaraus jausmo, noriu plaukus atstatyti, palepinti ir mylėti. Priemonė visiškai nesausina. Apskritai man labiau primena plaunančius kondicionierius nei šampūną. Jei tik plaukai bent kiek išlipę iš “itin sausų” kategorijos, tai apsunkins.

Kam rekomenduočiau? Tik labai sausų plaukų savininkėms. “Aura Botanica” serijoje tai ne vienintelis šampūnas, bet jie atrodo labai panašiai, tad rinkitės atidžiai, jei susidomėsite.


Įvertinimas:

Naudinga: Mano šampūnas yra iš Klipshop.lt, kur kainuoja 20 EUR už 250ml, tačiau tikrai rasite daugelyje prof. plaukų priežiūros priemonėmis prekiaujančių parduotuvių.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
  1. 1
    Justė Misiukevičienė

    Jau aš čia truputį per daug komentuoti veržiuosi, sakysit, nu bet šį kart taip garsiai susikikenau, tiesiog “susižvengiau” dėl įžangos, kad net vaikas atsisuko, kas tai mamai darosi 😀 Va čia skaičiau tos Salomėjos apžvalgos įžangą, kurios blogą pamilau nuo pirmo žvilgsnio. Be pykčių, o su tuo skaniu sarkazmu, skaniu! Čears kavos puodeliu, Salomėja 😉

  2. 2
    Justė Misiukevičienė

    p.s. kompas oficialiau nuskaitė, čia juraiste, jei ką, rašė 😉

+ Leave a Comment