Nors aš rašau blogą, kuriame dominuoja apžvalgos apie kosmetiką, bet kaip tyčia, skaitytojai labiausiai mėgsta visai kitokio tipo įrašus. Apie svorio metimą, pirkinius, pabaigtus produktus ar net visokius klausimus-atsakymus. Ir man tas džiugu, nes nė viena tema neiškrenta iš atradimų ir grožio tinklaraščio vizijos. Mėgstate jūs skaityti ir apie daiktus. Populiariausios apžvalgos yra apie MI Band 2 apyrankę ir dulkių siurblį robotą. Aš kartais tiesiog pamirštu, kad būna daiktų, apie kuriuos galiu parašyti apžvalgą, pvz., mano fotoaparatas… Na, bet šį kartą pakalbėsime apie plaukų kirpimo mašinėlę.

Iš tiesų, tai mašinėlė kaip mašinėlė, čia ne koks telefonas ar apyrankė, kad būtų daug ką plepėti. Tiesiog viso įrašo esmė yra ar verta pirkti tokius daiktus iš kiniškų parduotuvių. Šiuo atveju iš Gearbest.com. Aparatas yra bendradarbiavimo produktas, bet pačiai parduotuvei jokių priekaištų neturiu. Esu pati pirkusi čia ir vienintelis skirtumas, kad pati prekes siunčiuosi paštu, o PR produktą atsiunčia per DHL (žinoma, tą gali pasirinkti ir pirkėjai).

Mašinėlė atkeliavo eilinėje dėžutėje, tiesiog tvarkingai supakuota.

Svarbu, kad pridėtas europinis kroviklis, tad jokio nepatogumo nebuvo ar kažkokių adapterių paieškų neprireikė.

Aš įkroviau iš karto, nors aparatas jau ir veikė. Deklaruojama, kad jis veikia valandą, bet kad ir kiek stengiausi, dar nesugebėjau iškrauti.

Aprašyme minima, kad korpusas atsparus vandeniui.

Aš pati nepatogumo nepastebėjau, bet vyras, kuris paskutinį kartą man skuto plaukus, skundėsi, kad mygtukas ne vietoje ir per lengvai nusispaudžia bedirbant. Turbo režimas padidina vibravimą, pagreitina veikimą, nors nelabai supratau jo naudą.

Pakuotėje buvo ir kelioninis maišiukas. Tiesa, nebaisiai kokybiškas, bet naudoti galima.

Na ir žinoma, krūva antgalių:

Aš prietaisą naudoju tik galvos plaukų skutimui, taip pat prireikia ir to antgalio, kuris nosiai (ausims). Tačiau visais pridėtais antgaliais galima formuoti įmantrią barzdą, preciziškai skutinėnėti, nes siūlomi įvairūs pločiai.

Įrenginys gana sunkus, atsparus vandeniui, todėl viskas sandaru, nebraška rankose ir nesukelia pigumo jausmo. Todėl atsakant į klausimą ar verta pirkt daiktus kiniškose parduotuvėse, sakau, kad taip. Mes su vyru perkame daug ir tokių feilų, kaip su drabužiais beveik nebūna. Na kartais, pvz., vyras pirko motociklo veidrodėlius, bet nesulaukęs čia vietoje tokius pat įsigijo. Kai galiausiai atkeliavo anie iš Kinijos, pasimatė, kad buvo sutaupyta šen ten ir daiktas tapo mažesnis nei turėjo būti.

Šis “Kemei” aparatas naudojamas ir nepanašus į tokį, kuris suges po 5 minučių. Kadaise aš “Eurokos” pirkau kirpimo mašinėlę, tai ji man trapesnė ir ne tokia patogi.

O ką daugiau galima pasakyti apie tokį prietaisą? Langų nevalo, grindų neplauna, valgyt negamina. Paprastas :).

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Gearbest.com. Kaina – 18.25 EUR. Paprastu paštu siuntimas nemokamas, registruotu – 2 centai (keliauja 2-3 savaites), per kurjerius 9.96 EUR (keliauja 3-10 dienų, mano patirtis sako, kad labiau 3 nei 10).

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).