Grįžtu! Mažumėlę dirbau ir mano darbas panašus į aštuonis tūkstančius atvirlaiškių. Reikėjo pasidaryti inventorizaciją, susidėti į parduotuvę naujas prekes :). Visi gi žinote, kad turiu elektroninę atvirlaiškių parduotuvę. Prisiminkit, kai prireiks. Gedimino ar Trakų pilys labiau vilioja turistus, o gal jūs norite pasveikinti pirmoką su rugsėjo pirmąja, originaliai prisipažinti meilėje, priminti draugei apie turiningai praleistas Kalėdas, atsiųsti linkėjimų iš atostogų ar tiesiog nudžiuginti knygų mylėtoją. Viena iš mano užduočių yra rūpintis kitokia tematika, nei siūloma paštuose ar kioskeliuose. Pirkdami prisidedate prie mažo, vietinio versliuko klestėjimo. Taip, čia buvo savireklama. 😀

O baigusi pasakoti apie tai, kuo gyvenau pastarąją parą, aš peršoku prie plaukų ir jų bandymo pabėgti nuo galvos :). Tikiu, kad ne tik man, bet ir daugeliui jūsų, rudenį slinko plaukai. Iš pradžių aš kažkaip nekreipiau dėmesio, nes šis reiškinys pasikartoja reguliariai, kiekvienais metais. Tačiau sunerimau kai plaukai ėmė kristi kuokštais. Kas kartą plaudama galvą, aš prarasdavau sruogą. Tai gerai, kad plaukai stori, nelabai pasimatė, bet vaizdelis nedžiugino. Tad aš puoliau naudoti vienas turėtas ampules. Jų buvo mažai, tik pavyzdys, tad per porą savaičių nelabai pasijuto. Tada aš užsukau į “Elevitą” ir ten gerokai pasiautėjau. Įsigijau tris purškalus ir šis yra pirmasis, kurį reguliariai naudojau jau nuo spalio mėnesio. Liko ant dugno, reiktų susiimti ir damušti, nes turiu blogą įprotį labai ilgai marinuoti likučius.

Purškalas gamintas Rusijoje, bet jei to nepasakyčiau, tai turbūt atspėtumėte iš pakuotės dizaino. Mane sudomino sudėtis:

Aqua With Infusions Of Organic Arctium Lappa Root Extract,  Sodium PCA (amino rūgščių kompleksas): Betaine, Sorbitol, Glycine, Alanine, Proline, Serine, Threonine, Arginine, Lysine, Glutamin Asid; Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Hexylene Glycol, Betaine, Hexapeptide-11, Acorus Calamus Root Extract, Betula Alba Leaf Extract, Vaccinium Vitis-idaea Leaf Extract, Vaccinium Myrtillus Extract and Maltodextrin, Hypericum Perforatum Extract  Thymus Serpyllum Extract, Rosa Majalis Extract, PEG/PPG 20/15 Dimethicone, Niacinamide, Tocopheryl Acetate , Cymbopogon Martini Oil, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Na, neišvengta blogojo konservanto ir kt., abejotinų sudėtinių dalių, tačiau man imponuoja ekstraktų gausa (čia mane pagauna, nes realiai tai dar reikia gilintis į jų savybes), amino rūgščių kompleksu ir tuo, kad šis purškalas nėra alkoholio pagrindu.

Naudoti galima tik ant sausų, tiek ant šlapių plaukų ir šaknų. Rekomenduojamas bent 10 dienų kursas. Na, aš purškiau kelis mėnesius.

Nors naudojau dažnai, iš atminties negaliu pasakyti koks tiksliai kvapas, todėl teigiu, kad jis neįsimintinas ir neerzinantis. Purškiklis veikė gerai iki pat pabaigos. Naudojau kiekvieną vakarą prieš eidama miegoti.

Na ir man dabar sunku pasakyti, ar padėjo purškalas, ar viskas susitvarkė savaime, bet plaukai slinkti nustojo. Vėl grįžo į normalų kažkelių plaukų iškritimo per dieną ritmą. Prieš šventes aš dovanų gavau labai prabangias “Phyto” ampules, apsidžiaugiau, dvi iš 15 sunaudojau ir tada galvoju, pala pala, taigi aš jas eikvoju, taigi man jų nebereikia, tegul palaukia pavasario ar rudens…

Taip pat man atrodo, kad nuo šios priemonės plaukai augo kiek greičiau. Ne taip, kad galėčiau dėti nuotraukas su kasomis prieš ir po, bet kadangi nekenčiu dažyti plaukų ir labai nemėgstu skusti (žinote, man reguliariai reikia atnaujinti skutinėtas vietas), tai pastebiu, kad kaip betempčiau, vistiek tas laikas ateina itin greitai. O vakar darydama pratimus pilates salėje, veidrodyje nužiūrėjau, kad jau vėl kirptis reikia, o regis ką tik buvau ir jums FB apie tai krykštavau.

Ar rekomenduoju? Na man labai sunku įvertinti produktą, kurio rezultatas toks neapčiuopiamas. Gi gal jis įtakojo, o gal geriau miegojau, gal daugiau vandens gėriau ar mažiau streso patyriau. Kas ten supaisys, bet man purškalas atrodo veiksmingas.


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Elevita” parduotuvėje. 150ml kainavo +-4-5 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!