KALLOS šokoladinė plaukų kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams

Mano įvertinimas: 1.5/5

Mano komentarai: Jei domitės nebrangia plaukų priežiūros kosmetika, tai tikrai turėjote girdėti apie KALLOS kaukes. Vos kelis eurus kainuojanti maža pakuotė ir apie 4 eur – vieno litro “bankė” patraukė ne vieno ribotą biudžetą turinčio pirkėjo akį. Mano taip pat. Iš kelių rūšių kaukių pasirinkau šokoladinę. Viliojo kvapas ir tai, kad ji skirta sausiems bei pažeistiems plaukams. Tokiems kaip maniškiai.

Kakavos ekstraktai, keratinas, pieno baltymai. Žada daug, bet iš tiesų tai sudėtis ne tokia graži, visi šie geri dalykai kažkur ten tolumoj, o kaukė pilna silikonų.

Tad ką galima pasakyti apie šią kaukę, kurios ingridientų sąrašas atitinka kainą? O gi, nieko gero. Tiršta priemonė pasidengia lengvai. Kvapas manęs nesužavėjo. Taip, tai šokolado kvapas. Bet visai netikras. Pigus toks. Net nežinau kaip dar apibūdinti? Štai užsitepusi šokoladinę “Montagne Jeunesse” kaukę aš iš karto noriu bėgti į parduotuvę pirkti skanėstų. Gerai, kad rudai padabintas veidas sulaiko. To paties negaliu pasakyti apie KALLOS. Apetito nežadina.

Poveikis irgi toks vidutinis. Dažnai silikoninės priemonės kaip tik suteikia wow efektą. Na ne ši. Ji tokia jokia. Pariebina plaukus, apvelia ir tiek žinių.

Nepatiko visai. Ir kodėl pirkau visą litrą?

Visada laukiu jūsų nuomonių čia, Facebooke arba G+.