Žiūriu “Facebook” rodomus istorinius priminimus ir matau, kad yra tendencija: gegužę važiuojam į Šventąją sukdami didelį ratą aplink Lietuvą, birželį turim išvyką į užsienį, dar vieną – rugpjūtį. Pernai tokiu metu keliavome į Saksonijos Šveicariją. Smagu dabar kas rytą pažiūrėti tuos FB priminimus. Nors aš juose matau ne tik kelionės įspūdžius. Labai puikiai atsimenu kiekvieną savo nuotaiką. Toje kelionėje mes neturėjome ryšio įrangos, todėl važiuodama ilgais Lenkijos keliais galėjau daug galvoti sau vienumoje. Pvz., ar mano vyrui su manimi gerai. Juk aš bijau važiuoti per molynus, užsimerkiu, kai lenkiame dešimt furų iš eilės, beveik ištinka panika dalyvaujant intensyviame eisme mieste, nors esu tik keleivis, pirmą kartą išėjusi pahaikinti į kalnus, vos nenukritau ir dabar nebetraukia, nesižaviu grafičiais, negaminu valgyti ir jo prašau išlyginti man marškinius, visada pergyvenu dėl visko ir ypač mūsų. Po to pasikalbam, pavartom akis vienas kito nesąmonių ir kompleksų, pasijuokiam, kad kartais kyla pavydas lipniems “don’t forget me” (nuolat apie save primenantiems) žmonėms ir gyvenam toliau rūpindamiesi vienas kitu ir santykiais. Smagiai gyvenam, nes šiandien vakare ir vėl prasideda atostogos! Trumpos, bet kokios yra tokios. Kryptis – Estija. Mano mėgiamiausia, nors gal kažkam ir skamba keistai. Ir vėl motociklas, ilgas kelias ir nuotykiai! Tikiuosi tie, kurie visada baigiasi gerai. Ir atostogų nuotaika tikrai padarė įtaką tam, kad pasirinkau papasakoti apie vasariškai kvepiantį kūno losjoną “Kallos”

Aprašymas:

Lengvos tekstūros maitinamasis losjonas drėkina ir atgaivina odą, suteikia švelnumo. Sudėtis papildyta drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčiu Brazilijos apelsinų aliejumi, avokadų aliejumi ir vitaminų deriniu, kuris jaunina, drėkina ir apsaugo odą, gerina elastingumą. Švelnus Brazilijos apelsinų kvapas padeda atsipalaiduoti.

Sudėtis:

Kaip kremo už porą eurų, sudėtis sakyčiau gana padori. 

Losjonas yra minkšto plastiko tūbelėje, gana skystos, lengvos konsistencijos. 

Susigeria tikrai labai greitai, nelipnus ir tinka skubantiems. Tačiau man pritrūko drėkinamųjų savybių. Visam kūnui, kaip ir ok, bet va blauzdos, kurios pas mane sausiausios, nori dar kažko papildomai. 

Kvapas saldžiai citrusinis, jaučiasi lyg ir apelsinai, Kalėdų neprimena, tikrai labiau vasariškas. Ne visai mano skonio, bet vaisinių kvapų gerbėjams turėtų patikti.

Beje, labai greitai naudojasi. Taigi, yra pliusų (greitai susigeria), yra minusų (labai sausai odai per mažai drėkinimo), buvo įdomu pamėginti. Girdėjau merginos labai mėgsta “Kallos” plaukų kaukes. Gal bandėt?


Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt. Kaina – 2.29 EUR už 200ml. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.