Apžvalga: ką rasite atvirlaiškių rinkinio "Pin-Ups 100 postcards" dėžutėje

Estimated read time 2 min read

Gil Elvgren, Pin-Ups, 100 postcards

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad pirkau, 3 – super, kartotinas reikalas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Pastaruoju metu apžvelginėjau kosmetikos priemones, tačiau gi visi žino, kad tikroji mano aistra yra atvirlaiškiai. Tad šiandien aš noriu praverti dar vieną atvirukų dėžutę. Primenu, kad “Veni Vidi” galite rasti atsiliepimus apie “Marimekko: 100 Postcards” ir “James Jean: Memu: 100 Postcards” rinkinius.

Taigi, šį kartą dėmesio centre erotiškosios Pin Up merginos. Retro dvelksmas iš tų laikų, kai piešti buvo paprasčiau ir pigiau nei fotografuoti. Leidyklos “Taschen” išleistas rinkinį sudaro 100 atvirukų. Deja, jame tik 50 skirtingų paveikslėlių, taigi turėsite po dvi Pin Up mergaičių kopijas. Jūsų dėmesiui visas penkiasdešimtukas:

Gražu, ar ne? Aš galiu pasigirti, kad per 6 postcroseriavimo metus esu gavusi ne tiek jau ir mažai Pinupių. Mano kolekcija čia.

Taschen rinkinio atvirukų antroji pusė ideali: pakanka minimalios informacijos (autorius ir piešinio sukūrimo metai), bet gausu vietos fantazijai, linkėjimas ir ilgiems adresams rašyti.

Popierius labai kokybiškas, storas, matinis, todėl patogu rašyti. Vertinu teigiamai ir tik teigiamai! Vienintelis minusas tas, kad kaip ir minėjau, skirtingų atvirukų yra tik 50.

Kaina: nuo 14.99 Eur

Kur pirkti: pas leidėją, Bookdepository, Amazon

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours