Po pertraukėlės grįžtu su nauja atvirukų rinkinio apžvalga. Turbūt nenustebote, juk atvirlaiškiai yra pusė mano pasaulio! 🙂

Rašydama apžvalgą apie rinkinį “James Jean: Memu: 100 Postcards” minėjau, kad internete pirkti atvirukus rizikinga. Niekada nežinai kas slepiasi dėžutėje. “Katė maiše”, sakau aš ir nekantriai laukiu siuntinio. Koks gi bus tas šimtukas? Nuostabus ar nusivilsiu?

“Marimekko” yra suomių dizaino kompanija įkurta dar 1951 metais ir išsiskirianti savo unikaliais geometriniais raštais. Jais jau išmarginta pusė pasaulio: “Marimekko” ornamentai apsigyveno ant drabužių, indų, sienų, patalų.

Na o visai neseniai išleistas ir šimto atvirlaiškių rinkinys. Sugundė, nusipirkau, o dabar ir jums papasakosiu.

Jį įsigyti galite Bookdepository ar Amazon parduotuvėse.

Atverkime dėžutę. Pirmasis nusivylimas: rinkinyje rasite tik 50 skirtingų atvirlaiškių po du vienetus. Pritrūko raštų? Antrasis nusivylimas: atvirukai blankoki, popierius panašus į perdirbtą, itin matinis, nors ne plonas ir gana kokybiškas.

Vaizdeliai įvairūs, bet sąžiningai manau, kad daugiau yra neįdomių, negražių, nei tokių, kuriuos miela siųsti ar turėti. Pažiūrėkit patys:

Bendroje krūvoje žiūrisi gražiai, ar ne? Tačiau kai kurie pavieniai atvirukai nei šiokie nei tokie. Pavyzdžiui šie:

Tačiau dėžutę tikrai buvo verta pirkti dėl tokių paveiksliukų:

Antra atvirlaiškių pusė minimalistinė, daug vietos užrašams:

Išvados: netikėtas ir įdomus rinkinys. Turi rasti savus gerbėjus ir įtiks ne kiekvienam. Kas kartą jį pavarčiusi jaučiuosi tarsi pabuvojusi Ikea parduotuvėje.