Apžvalga: ką rasite atvirlaiškių rinkinio "James Jean: Memu: 100 Postcards" dėžutėje

Estimated read time 2 min read

Jei esate užkietėjęs postcrosseris, na arba kaip tik suskystėjęs, nes susileidžiate prie kiekvieno atviruko, tai tikrai esate susidūręs su “kate maiše”. Taip vadinu internete parduodamus įvairius atvirukų rinkinius, kurių turinys neparodomas. Geriausiu atveju, dažniausiai Amazon parduotuvėje, matome tik viršelį ir kelis vidinius paveikslėlius, kitais gi atvejais tenka tenkintis vien tik viršeliu, arba tik pavadinimu.

Nieko baisaus jei tokie atvirlaiškiai tekainuoja kelis eurus, tiek prarasite nesėkmės atveju, kur kas nemaloniau pirkti brangias dėžutes su 100-tu “kačių maiše”. Esu nudegusi, nes turinys tikrai nepradžiugino. Šiandien aš atidarysiu vieną dėžutę ir parodysiu, kas slepiasi rinkinyje “James Jean: Memu: 100 Postcards”.

James Jean yra Taivano kilmės amerikiečių menininkas gimęs 1979 metais. Jo darbų ir parodų sąrašas tikrai įspūdingas, dalis paveikslų ir slepiasi toje gražioje dėžutėje.

Rinkinį galima įsigyti Bookdepository ir Amazon parduotuvėse.

Gavusi ir godžiai išlupusi iš pakuotės aš JAU buvau patenkinta, maniau, kad jei nepatiks atvirukai, tai bent dėžutė liks, nes ji labai graži, apklijuota medžiaga.

O viduje…

100 keistų, šokiruojančių atvirukų, vieni verčia žavėtis, kiti imti padidinimo stiklą ir tyrinėti… Pasigrožėkite.

Popierius – tvirtas ir storas kartonas, spalvos ryškios, antra pusė matinė, todėl patogu rašyti bet kokiu rašikliu. Maždaug pusė atvirukų kitoje pusėje turi ir su “fasadu” sutampantį neryškų piešinuką.

Visumoje šis rinkinys mane sužavėjo. Duočiau dešimt balų iš dešimties, bet duodu devynis. Kodėl? Mėgstančių tokius atvirlaiškius postcroserių yra mažai, todėl užtruks gana daug laiko, kol surasiu jiems gavėjų, nors pati mielai rasčiau savo pašto dėžutėje didžiąją daugumą.

Tad, jei patiko ir norėtumėte tokio atviruko – rašykit komentare ir gal jis atsidurs Jūsų pašto dėžutėje.

+ There are no comments

Add yours