“Bibliophilia : 100 Literary Postcards” atvirlaiškių dėžutė.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Jei kažkas mano blogą skaityti pradėjo tik ką, tai gal ir nustebs, kodėl tarp kosmetikos čia pasirodė atvirukai. Tačiau senesni skaitytojai žino, kad venividi.lt galima rasti ne vieną įrašą susijusi su atvirlaiškiais. Nes esu užkietėjusi postcroserė ir atvirukai man dažnai svarbesni už visokias krempudras.

Rinkinius apžvelgiu todėl, kad labai jau sunku pirkti katę maiše. Parduotuvės aprašymas štai toks, o kas viduje, tai jau, mielasis, atspėk pats! Jums jau esu pasakojusi apie “James Jean: Memu: 100 Postcards”“Pin-Ups 100 postcards” ir “Marimekko: 100 Postcards” dėžutes. Šiandien papasakosiu apie “Bibliophilia”, o kitą savaitę turėtų atkeliauti dar trys: su Alisomis, su Mike Pūkuotuku ir botaniniai. Taip, jau sakiau, kad esu atvirlaiškių maniakė.

Šioje dėžutėje slypi 100 atvirukų, tačiau tik 50 jų skirtingų. Tai yra visų po du. Taigi, pusę perleidau kitai postkroserei :).

Nespalvoti atvirukai susiję su rašytojais. Grafiškai pavaizduota kokia nors žymi autoriaus citata. Antroje pusėje yra parašyta iš kokio kūrinio ji paimta.

Popierius labai kokybiškas, storas.

Na ir parodysiu šiek tiek pačių atvirukų:

Nežinau, kaip jums, bet man tai patinka. Gaila, kad ne visus autorius žinau, bet gal reikia sumažinti išsilavinimo spragų? Manau tai puikus pasirinkimas, kai reikia siųsti atviruką knygų mylėtojams.

Na, o jei norisi labiau spalvotų atvirlaiškių, tai kviečiu užsukti į mano internetinę parduotuvę www.favoritepostcard.com. Tikiu, kad tikrai ką nors išsirinksite.

Ir nepamirškite, kad atvirlaiškius reikia siųsti, o ne stalčiuke laikyti!

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).