Apžvalga: "Joanna" plaukų serumas sausiems ir pažeistiems plaukams

Estimated read time 2 min read

“Joanna” plaukų serumas sausiems ir pažeistiems plaukams

Mano įvertinimas: 1.5/5

Mano komentarai: Šią priemonę pirkau spontaniškai, kai Druskininkus pamiršau nusivežti kokį nors tramdalą plaukams, o vien tik nuo balzamo jie pasidarė puručiai, švelnučiai, meilučiai. Per daug. Spontaniškai ir nostalgiškai, nes serumą pirkdavau dar būdama studentė. Tuo metu jis labai įtiko kišenei, nes kainuodavo apie 5-8Lt, priklausomai nuo akcijos. Ir dabar tiek kainuoja, tik jau versti reikia į eurus. Na ir tais kartais man jis atrodė geras. Turbūt todėl, kad nebuvau bandžiusi nei brangesnių, nei geresnių. Štai ką žada gamintojai:

O štai kokia jo sudėtis:

Daug silikonų, šiek tiek pieno proteinų, šiek tiek kenksmingų medžiagų. Nieko labai tragiško, viskas kaip ir daugelyje tokio tipo produktų. Tačiau jau spėjau pastebėti, kad jei serumo koncentracija yra štai tokia:

Tai yra jis baltos spalvos, o ne skaidrus aliejinis, tai kaip taisyklė tokia priemonė nieko gero mano plaukams nedarys. “Joanna” serumas galiukus suklijuoja kaip kokiais klijais ir visai nedaro nieko žadamo. Net nesuprantu, kodėl jis studijų laikais man patiko? Gal veikė placebo poveikis, kad na štai naudoju spec. priemonę, todėl plaukai privalo atrodyti gražesni ir atrodo! Dabar gi turiu geresnių aliejukų ir kitokių pagalbininkų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).O ką jūs naudojate plaukų galiukams atgaivinti?

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours