Apžvalga: "Janoris" plaukų priežiūros priemonė su pistacijų aliejumi

Estimated read time 2 min read

Plaukų priežiūros priemonės yra mano pačios mėgstamiausios, nors apie jas rašau gana retai. Kažkodėl. Kovo mėnesį mečiau sau iššūkį iki gegužės 1 nepirkti plaukų produktų. Ne iš taupumo, tiesiog gi reikia apnaudoti ką turiu ir atlaisvinti bent kiek lentynas naujienoms.

O, kad jau eina į pabaigą, tai ir aprašyti reiktų, ar ne? Tad šiandien dėmesys skiriamas “Janoris” plaukų aliejui. Jį gavau iš Živilėskosmetikos dėžučių mainų metu.

Aliejaus su aliejumi sudėtis:

Pagrindą sudaro silikonai, tada pistacijų aliejus, agurklių aliejus, linų sėmenų aliejus, vitaminas E, kvepalai, antistatikas ir saugūs kosmetiniai dažikliai  (tik kam jų reikia tokiame produkte?). Sudėtis gana paprasta, nei labai bloga, nei labai gera, tiesiog dar niekada nesu bandžiusi kažko su pistacijų aliejumi.

Gaminio spalva yra gelsvai žalsva, kvapas saldokas, malonus, tikrai neįkyrus. Konsistencija tipinė – visi aliejukai pagaminti silikono pagrindu yra panašūs.

Poveikis man patinka – neleidžia plaukams elektrinitis, suteikia spindėjimo, naudojant ant šlapių plaukų nepavyksta padauginti. Ant sausų plaukų reikia tepti tik ribotą kiekį. Žinau, kad bijote greito susiriebalavimo.

Iš esmės, nors negaliu bėgti laukais ir šaukti: “ei žmonės, paklausykite, radau stebuklą!”, bet neturiu ir ko prikišti. Jei ieškote ko nors mažiau matyto, kiek įdomesnio, tai šis aliejus kaip tik jums.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Jenoris” produkcija prekiauja “Cascada”. 10 ml buteliukas kainuoja 4 eurus. 100 ml – 29.50 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours