Šiek tiek suabejojau, kuriai kategorijai priskirti “Iwostin Correctin Purritin” (čia man vienai, kažkaip nenormaliai skamba tie -tin?). Prie veido priežiūros ar prie dekoratyvinės kosmetikos? Visgi, manau, kad žmonės, kurie perka tokį produktą, jį naudoja, ne kaip gydomąjį kremą, o kaip BB ar kreminę pudrą. Kaip ir aš.

Ieškojau kažkiokios kreminės pudros, kuri turėtų bent minimalią apsaugą nuo saulės, tiktų riebiai odai, būtų šviesaus atspalvio. Čia į akį krito “Iwostin”.

Pavarčiau, pažiūrinėjau spalvą, paskaičiau aprašymą ir susigundžiau.

Man patiko, pažadai apie ilgalaikį matinį efektą, apie tai, kad neskatina inkštirų susidarymo, sumažina poras. Viskas aktualu!

Sudėtis:

30ml tūbelė neturi dozatoriaus, tačiau vistiek patogi naudoti.

Spalva linkusi į geltonumą, gana šviesi, ypač išskirsčius.

Ir šis produktas man žiauriai nepatiko.

Pirmiausiai, tai labai blogai skirstosi. Pirštais, ką aš labiausiai mėgstu, to padaryti visiškai neįmanoma, nes stingsta greitai ir tampa vos ne sausu produktu. Drėgna kempinėle sekėsi kur kas geriau, bet tada mažiau maskavimo.

Tačiau, jei tik tiek to trūkumo tebūtų… Produktas itin paryškina kiekvieną pašerpetojimą, kiekvieną raukšlelę… Na, to galima tikėtis perkant matizuojančią priemonę, tačiau ar galima tikėtis to, kad po kelių valandų priemonė suplaukia į poras? Išbandyta viena, ant gerai sudrėkinto veido, ant silikoninės poras mažinančios bazės, sumaišyta su aliejiniu serumu, užfiksuota kompaktine pudra, užfiksuota mineraline biria pudra. Tas pats.

Esu turėjusi blogų pudrų. Tokių, kurios blizga, tokių, kurios dingsta nuo veido, ar oksiduojasi ir tampa oranžinėmis. Bet dar nebuvo taip, kad priemonė suplaukusi į poras ryškiai iš jų šviesų. Įsivaizduokite, kad nutepate apelsiną, o po to švelniai švelniai nuvalote jo paviršių, viskas žievelės duobutėse lieka ir ryškiai matosi. Visas veidas atrodo gelsvai balkšvai taškuotas. Panašiai, kaip šiame paveiksliuke, nors čia vaizduojama ne pudra. Dar blogiau – nuplauti produktą labai sunku. Iškrapštau aš jį tik su elektroniniu prausimosi šepetėliu.

Visiškas feilas 🙂

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Kaina – 13-15 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.