Apžvalga: “IvyBears” plaukų augimą skatinantis maisto papildas moterims

Estimated read time 3 min read

Aš čia truputėlį rengiausi atostogauti, tai rašiau vieną kitą tekstą į priekį ir dabar pagalvojau, kad jau trečias per dieną yra apie plaukų priemones. Šį kartą tai ne šampūniukai, o maisto papildas, bet vistiek apie plaukus :). Aš mėgstu maisto papildus. Rimtai. Duokit man daugiau chemijos! Pamenu, kai kartą vyrui pasakiau, kad reiktų valgyt daugiau daržovių ar ką, tai jis mestelėjo man multivitaminų pakuotę. Va tau daržovės, sako. Tai aš bandžiau argumentuot, kad gal ląstelienos ten yra, o jis tada sėlenų pakelį iš stalčiaus ištraukė. Va taip ir gyvenam. Ir čia neperdedu, kad tekstas gražiau atrodytų. Viena bėda ta, kad aš visų tų papildų nemoku reguliariai naudoti. Pirkau aš biotiną “Iherb”, tai dar dabar kur nors rasčiau pusę buteliuko. Kaip ir visų kitų vitaminų. Bet guminukai? Mmmmm! O dar vasarą patyriau streso, taip plaukai slenka, tad kodėl gi nepabandžius. Pastaba: vartodama maisto papildus aš už save prisiimu atsakomybę, jei jūs sugalvosite įsigyti ir išmėginti, tai tarkitės su gydytojais, specialistais ar savimi 🙂

Aprašymas:

Sustiprinkite savo plaukus su IVYBEARS maisto papildu skirtu moterims. Tinka visų tipų plaukams. Maisto papildas praturtintas biotinu, folio rūgštimi ir vitaminu C. Moksliškai įrodyta formulė sustiprins jūsų plaukus ir nagus suteikdama jiems tvirtumo ir žvilgesio. Naudojant šiuos papildus galėsite pamirši visas dideles, sunkiai nuryjamas ir šlykščias tabletes, IVYBEARS guminukai yra itin malonaus skonio ir aromato. Pagaminti Kanadoje. 60 guminukų – vienam mėnesiui.

Kas man užkliuvo, tai, kad aš niekur internete negalėjau rasti sąrašėlio su vitaminų dozėmis. Rimtai! Kas perka maisto papildus nežinodami, kas juose yra? Bandyt bando Salomėja, nes jai patinka žaist, bet jei reiktų pirkti, tai tos lentelės nebuvimas mane sustabdytų.

Kiek labiau pagūglinusi ir radau, kad yra analogiški mėlyni Kylie Jenner meškučiai, kurių sudėtis sutampa (tik IVYBEARS vitaminas A yra nurodytas kaip  Retinyl Acetate), tad štai ir įkeliu lentelę:

Tai va, žinokit, meškučių aš nepamirštu išgerti. Ir norisi dar. Nes jie skanūs. Labai minkšti, netąsūs, saldūs saldainukai.

Na, o kas liečia poveikį, tai regis po vienos pakuotės jo neįmanoma pajausti, bet aš pajaučiau. Slinkimui įtakos lyg ir nepadarė, bet plaukai auga kaip pašėlę. Aš tą matau, nes neatnaujinusi skutimo niekaip nebeištempiu dviejų savaičių. Tačiau yra ir neigiama pusė. Plaukai sparčiau auga visur. Ta prasme visur! Ne ne, netapau gausiau plaukuota ir vietose, kur jų nebuvo, naujų neatsirado, bet visos depiliacijos zonos skirtumą pajuto. Jei norėčiau užsiauginti ilgus plaukus, manau kartočiau. Tiesa, iš esmės dauguma maisto papildų su didelėmis biotino dozėmis veikia, nėra tie meškiukai kažkas fenomenalaus, tiek, kad šie skanesni ir lengviau prisimenami.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Klipshop.lt. Mėnesio kursas be nuolaidų kainuoja apie 19 EUR.

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
  1. 1
    Alma

    Mane labai plaukuotai veikia visi tie “plaukų, nagų, ragų..” vitaminai, esu tikra meška, tai po jų dar labiau suveša.. Bet šiuo metu pastebėjau slinkimą ir geriu Silicea direct, tokie visai smagūs paketėliai, irgi padeda nepamiršti išgerti.

  2. 3
    Salomėja

    Sandra, tai, tikėtina, kad per tris metus atsiranda papildomos informacijos 🙂

+ Leave a Comment