Taigi, ką aš veikiu 10 valandą vakaro? Dirbu. Nes visą dieną bibinėjau. Tai į renginį nueik, tai su kita blogere kavos išgerk, tai į paštą nulėk. Ir štai, jau ganą vėlų vakarą aš suvokiau, kad mano problemos sprendimas… na, kad iš viso nebuvo jokios problemos, tik aš pati žiopla. Todėl uždariau visus tuos darbinius reikaliukus, kol nepridariau nesąmonių ir nusprendžiau pabloginti :). Man tai mieliausias poilsis. Žinau, kad įžanga keistoka, bet tai tik mano gyvenimo trupinys. O toks gana savotiškas ritmas yra stresas, kuris labai jau atsispindi veide. Todėl pastaruoju metu aš labai mėgstu bandyti priemones, kurios skirtos paakių sričiai gražinti. “InstaNatural” paakių serumas kaip tik tą ir turėtų daryti.

Pažadai itin tradiciniai: lygins raukšles, šviesins paakius, kovos su paburkimu. Taip nebūna, bet kol kas apsimeskime, kad patikėjome.

SudėtisWater (aqua), aloe barbadensis leaf juice, potassium cetyl phosphate, glycerin*, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, sodium ascorbyl phosphate (vitamin C), sodium hyaluronate, niacinamide, palmitoyl tetrapeptide-7, caffeine, ubiquinone, astaxanthin, malus domestica fruit cell culture extract, hesperidin, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, centella asiatica extract, hibiscus rosa-sinensis flower extract, undaria pinnatifida cell culture extract, ganoderma lucidum (mushroom) extract, geranium maculatum extract, passiflora edulis flower extract, citrus paradisi (grapefruit) peel oil, tocopherol* (vitamin E), xanthan gum*, pentylene glycol*, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin.

Serumas oranžinės spalvos, gana skystas, nelipnus.

Rekomenduojama naudoti prieš paakių kremą.

Na ir ką, turiu aš šį 30ml buteliuką jau nuo sausio pradžios. Iš pradžių tepiau ryte vakare. Tada darydama selfius blogui, nuotraukose (nes gyvai taip nesimatė) pastebėjau, kad jis šiek tiek dažo paakius oranžine spalva. Tad palikau tik vakarui.

Taip pat tepiau ir su kremu, ir be jo. Tiesiog kažkaip pats serumas šiek tiek padrėkina, kad kremo lyg ir nebesinori daugiau.

Taigi, įpusėjau aš jau tą buteliuką, nes užtenka tikrai labai ilgam, naudojasi itin skalsiai, bet štai po beveik 4 mėnesių nepastebėjau nieko. Raukšlės ne tik liko, kur buvo, bet ir naujų draugių prisikvietė. Matyt linksma labai. Nors labai dideliais patamsėjimais nesiskundžiu, bet ir tų gana mažų nepastebėjau, kad šviesintų. Apie paburkimą iš viso nekalbu.

Tai va, sudėtis kaip ir daug žadanti, bent mano paakiai neįveikiami. Šiaip aš nesistebiu :), gal turiu per mažai tikėjimo?


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com, kaina – apie 15 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.