Niekada netikėjau, kad taip pasakysiu, bet kaip smagu, kad šiek tiek atvėso! Ir dar linksma, kad šiandien mūsų vestuvių metinės. 4 metai, plius dar 6,5 iki vestuvių, nesu naivi, ir nesakau tostų, kad dar tiek pat metelių švęsim, pasimokau jau neužsiliūliuot saugume, bet stengiuosi, kad sulauktume sukaktuvių ir kitais metais :). Na, o papasakoti šiandien nusprendžiau apie paprastą dalyką – veido kaukę. Man vis kyla klausimas, ar reikia rašyti apie vienkartines priemones? Juk dažnai ant jų rašo, kad reikia naudoti 2-3 kartus per savaitę, bet pripažinkim, daugelis mūsų įsigyja jų skirtingų ir tikrai nedaro kursų. Aš užmetu akį į blogo statistiką ir matau, kad kaukės tikrai domina, tad užbraukiu savo mintį, kad gal neverta ir pasakoju apie paskutinę bandytą – “Innisfree” su arbatmedžiu

Aprašymas korėjietiškas, o angliškai parduotuvėje labai jau trumpai pasakyta, kad kaukė su arbatmedžiu paliks odą švarią ir skaisčią. 

Sudėtis: Water, glycerin, dipropylene glycol, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf extract, betaine, xanthan gum, butylene glycol, paeonia suffruticosa root extract, centella asiatica extract, 1,2-hexanediol, chamomilla recutita (matricaria) flower extract, peg-60 hydrogenated castor oil, glyceryl caprylate, ethylhexylglycerin, dipotassium glycyrrhizate, disodium edta, fragrance, aloe barbadensis leaf juice, sodium hyaluronate, camellia sinensis leaf extract, citrus unshiu peel extract, orchid extract, camellia japonica leaf extract, opuntia coccinellifera fruit extract.

Ištrauktas lakštas šlapias, bet tas skystis nėra labai slidžios, kaip aš vadinu – gličios – konsistencijos. Labiau gal primena toniką ir iš karto maloniai gaivina.

Bet lakštas nelabai norėjo laikytis ir vis atlipdavo įvairiose vietose, ypač ilgiau pabuvus. 

Kvapas gaivus, arbatmedžio per daug neužuodžiau, gal todėl, kad čia dėtas ekstraktas, o ne aliejus. Labai patiko, kad veidas neliko lipnus, o likučiai tikrai greitai įsigėrė.

Tad štai, čia mano tipo kaukė – drėgna, bet neturi nemalonios man konsistencijos, nepalieka lipnumo, momentiškai atgaivina. Būtent tas gaivinamasis poveikis man ir patiko, nes daugiau kažko nepastebėjau. Po kitų kaukių bent oda skaistesnė atrodo. Na, bet karštais vakarais tokią turėti gerai. 


Naudinga: Įvairių rūšių “Innisfree” kaukių galite įsigyti Iherb.com. Kaina – 1,77 EUR. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.