Šiandien jaučiuosi sena :). Užteko lengvai panaktinėti koncerte, po to bare, su nealkoholiniu alumi ir šiandien jaučiuosi taip, kaip anais laikais, kai pagirios buvo dažnas draugas. Taip ir būna, kai esu pripratusi į lovą gulti apie 11 val vakaro ir tada dar truputį paskaityti :). Visgi, seni žmonės moka susiimti :). Darau tą bei rašau apie vieną įdomią kaukę. Esu minėjusi, kad stengiuosi laviruoti tarp brangių ir pigių produktų, tarp PR bandymų ir savo atradimų. Tad ši priemonė bus iš pigių (nes kainavo tikrai mažiau, nei dabar, kad randu internete) netikėtumų. “IceVeda” drėkinamąją plaukų kaukę”Arctic Rose & Maharaja Lotus” pričiupau vieno reido į “Elevitą” metu. Kainavo gal apie 3 EUR (lygi ir akcija buvo) ir suviliojo visai nesunkiai. Tik, kad aš ją numečiau į dėžę ir turėjau tiek kitų produktų, kad vis neprisiruošdavau išmėginti. Prabėgo beveik metai ir aš tvarkydamasi savo turtus ją vėl pakilojau ir pagalvojau, kad gal reikia mamai išvežt? Nes kai laukiau krūva naujienų, tai kažkokia papiguškė visai netraukia. Bet, ai, sakau, išmėginsiu bent kartą.

Aprašymas labai paprastas, kuris teigia, kad priemonė drėkina plaukus ir saugo galiukus nuo išsišakojimo.

Sudėtis tikrai nėra iš natūraliųjų, ką būtų galima pagalvoti bežiūrint į bendrą vaizdą. Tačiau aš sakyčiau, kad ji artimesnė profesionalioms kaukėms: silikonai, minkštikliai, kažkiek ekstraktų ir aliejų aprašymui pateisinti. Todėl ši priemonė nėra ilgalaikiam puoselėjimui, ji, kaip ir mano minėtos pro priemonės, gali suteikti dekoratyvinį efektą.

Kaukė gana tiršta, bet ne sviestinė. Ir mano plaukams taip patiko, kad aš jos ne tik neišvežiau, bet jau baiginėju.

Aš vienu metu buvau labai smarkiai sumažinusi silikonų naudojimą. Aliejukai buvo tik be jo (turiu bent kokius keturis). Daugumoje šampūnų bei kondicionierių šių irgi nebuvo, likdavo tik formavimo priemonėse, kurias stengdavausi gerai išplauti. Žinoma, kartais užsidėdavau ir kokią tą ingredientą turinčią kaukę, bet ne taip dažnai kaip seniau. Ir kažkaip liūdino mane plaukų išvaizda. Jei taip visai atvirai, tai dzin man plaukų sveikumas, jei jie neatrodo gražiai. Tad po truputį grįžtu prie blogų įpročių.

Taigi, ši kaukė man patiko, nes po jos plaukai atrodydavo tarsi perbraukti tiesintuvu, o tada sugarbanoti. Turiu omenyje, kad pačios sruogos tapdavo glotnios ir švelnios. Super! Žinoma, aš jau turiu nemažai patirties, ir sau, ir jums galiu priminti, kad toks geras poveikis praeina. Ne dėl to, kad kaip sakoma, plaukai pripranta, tiesiog ant jų susikaupia per daug minėto “velnio”. Reikia tinkamai plauti ir daryt pertraukėles.

O šiaip, čia buvo būtent dekoratyvine prasme viena efektyviausių kaukių, kurias naudojau pastaruoju metu.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite fizinėse “Elevitose”. Internete radau pas Pigu.lt, 150ml kainuoja 4.19 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.