Sakykit, ar jus aplanko tas jausmas, kai parduotuvėje išsirenkate visko ko reikia, bet norite dar kažko, nežinia ko. Man taip nuolatos nutinka perkant elektroninėse parduotuvėse. Regis krepšelis jau sukrautas, tačiau atrodo skurdokai, reikia įsimesti dar ką nors. Taip pradedu žiūrėti pigiausias prekes, mėginukus, superpasiūlymus. Būtent taip mano namuose atsirado ir “Hugo Naturals” kvėpiklis.

Pamenu dar kai mokiausi mokykloje, buvo labai populiarūs “Avon” kvapieji purškikliai. Patikdavo lengvumas, taip pat tai, kad neįmanoma padauginti, nes greitai išgaruoja. Nostalgijos vedama prigriebiau “Hugo Naturals”.

Produktas pristatomas kaip rankų darbo vandens ir eterinių aliejų mišinys. Jis saugus odai bei drabužiams. Siūlo kvėpinti rūbus arba naudoti kaip lengvus natūralius kvepalus.

Sudėtyje daugybė aliejų ir ekstraktų.

Aqua/water, glycerin, tocopherol, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, cocos nucifera (coconut) oil, vanilla planifolia fruit extract, myroxylon pereirae (balsam peru) oil, butter extract, pyrus malus (apple) fruit extract, cocos nucifera (coconut) extract, prunus armeniaca (apricot) fruit extract, coffea arabica (coffee) seed extract, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil, citric acid, lonicera caprifolium (honeysuckle) flower extract, lonicera japonica (honeysuckle) flower extract.

Įvertinusi sudėtį aš ant drabužių purškiu labai iš toli, kad kuo plačiau pasklistų išpurškiama srovė. Nesinori, kad vienoje vietoje susikoncentruotų lašas ir liktų riebi dėmė.

Pats kvapas laaabai saldus. O kaip gi kitaip, juk vanilės ir saldžiųjų apelsinų (dar yra ir levandų kvapo pasirinkimas).

Laikosi gana trumpai. Iki valandos. O gal po to tiesiog nebeužuodžiu? Tačiau man purškiklis patinka kaip aromaterapijos ritualo dalis. Nusiprausiu vakare, pasitepu kūną kremu ar aliejumi, pasipurškiu šiuo kvėpikliu ir lekiu į lovą. Po kokios valandėlės kvapas išgaravęs, lieka tik lengvutės užuominos, niekam netrukdo miegoti.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Hugo Naturals” produktų ieškokite Iherb.com parduotuvėje. 60 ml purškiklio kainuoja 1.33 eu, o 118 ml – 3.85 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.