Apžvalga: "Holika Holika" serumas veidui "One Solution Whitening Ampoule"

Estimated read time 3 min read

Šiandien “Facebook” man priminė, kaip prieš porą metų aš džiaugiausi savo tattoo. Aš jau imu jausti odos niežulį ir neabejoju, kad kitais metais, tokiu laiku, jau būsiu jį nuslopinusi :). Efektyvus būdas save pakeisti. Na, o iki tol, bandome gražėti lėtesnėmis priemonėmis. Aš turiu du “Holika Holika” produktus, kuriuoss noriu aptarti. Viena priemonė labai patiko, kita kiek mažiau, tad pati su savimi ginčijausi, nuo kurios pradėti? Pasirinkau tą mažiau džiuginantį produktą – veido serumą, bet tai nereiškia, kad jis visai nepatiko. Apie viską iš pradžių.

Offtopic: ir kaip mane erzina šis besaulis metų laikas (iš tiesų, kada paskutinį kartą matėm saulę?), kai nuotraukos nesigauna tokios, kokių noriu.

Serumas pristatomas taip:

Holika Holika One Solution Whitening Ampoule – odą, pigmentines dėme įvairius patamsėjimus šviesinantis serumas, kurio bazinis sudėties elementas baltosios rožės ekstraktas. 30 ml.

Naudojimo būdas: 2-3 lašus paskirstyti ant švarios, toniku nuvalytos veido ir kaklo odos.

Sudėtis:

Rosa Alba Flower Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Phenyl Trimethicone, Biosaccharide Gum-1, Lactoobacillus/Biosaccharide Gum-1, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharoymyces/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Dimethicone, Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, Urea, Tocopheryl Acetate, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Water, Ammonium Acrylooydimethyltaura/Vp Copolymer, Prunus Serrulata Flower Extract, Magnolia Liliflora Flower Extract, Rosa Damascena Flower Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Nylon-12, Ximenia Americana Seed Oil, Allantoin, Titanium Dioxide, Ppolyphosphorylcholine Glycol Acrylate, Xanthan Gum, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Caprtlhdroxamic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance

Man tikrai patinka, kad čia daug niacinamido. O ir šiai gana gausu įvairiausių naudingų ekstraktų, yra glicerino, alatonino, o konservantas su kvapais visai jau gale.

Pakuotė daili – stiklinis, baltas buteliukas. Gaila, nuotraukoje pagauti nepavyko, bet paviršius žėri įvairiomis spalvomis (kaip tepalas baloje, cha!).

Buteliukas su pipete, tad patogu steriliai semti priemonę.

Aš serumą naudoju jau tris savaites. Gal tai nėra tas laiko tarpas, per kurį išryškėja geriausi ilgalaikiai rezultatai, tačiau nuomonei susidaryti, pamatyti kaip jaučiasi oda, tiek visai pakanka.

Aš bandžiau serumą naudoti vakarais, bet jis man pasirodė labai lengvas, per mažai veiksmingas ir aš grįžau prie kitų, efektyvesnių produktų, o “Holika Holika” pradėjau tepti ryte. Apie 8 val ryto nusiprausiu veidą, padengiu serumu, palieku įsigerti. Kadangi dirbu namie, bet per pietus visada turiu reikalų už durų, tai makiažą darausi apie 11 val. Iki to laiko serumas jau būna pilnai susigėręs, vaidas padrėkintas, šerpetojimai nuraminti, tad kaip lengvas dieninis kremukas, kuris labai neblogai drėkina, man jis patinka, tačiau kaip serumas, kuris turi kažką rimto nuveikti, pvz., naikinti pigmentines dėmes, jis man per mažai efektyvus, tiksliau visai neefektyvus. Taip, gal aš per greitai noriu rezultatų, bet ką padarysi, esu išlepinta visokių rūgštinių priemonių, kurios neverčia tiek laukti :).

Gal dar pasimatys rezultatai vėliau, ketinu sunaudoti iki galo, juolab, kad niekaip nerandu tinkamo drėkiklio dienai.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje serumą įsigyti galite Mrwoo.lt. Kaina – 14.35 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours