Kai kurie dalykai vyksta bangomis ir nors visą gyvenimą tai pastebiu, bet vis negaliu atsistebėti. Net ir su tinklaraščiu taip pat. Būna, kad norisi parašyti kokią nors apžvalgą, o nėra apie ką. Viskas išpasakota, pirkinių nenusimato, o kitų idėjų nėra… O būna tiek daug visko, kad nežinau nuo kurio galo ir čiupti. Pati prisiperku, dar kokia kompanija palepina, ir viskas vienu metu :). Be to, tokiais laikotarpiais ir kitokių idėjų kyla!
Kuris laikotarpis dabar? Kai štilis po truputį traukiasi. Tikiuosi pakilimo! Beje, nepamirškite užsukti į Facebook, kur kaip tik šiandien paskelbiau konkursą, norisi gi ir jus palepinti, nepaisant to, kad ir taip kas mėnesį skaitytojai gauna dovanų už draugiškumą. Taip pat aplankykite ir Instagram, pvz., šiandien ten galite pamatyti šviežiausiai atkeliavusius pirkinius.

Na, o dabar prie reikalų! Pakalbėkime apie stebuklingą lazdelę –  “Holika Holika” blakstienų tušą “Magic Pole Mascara 2X Long & Curl”.

“Holika Holika” yra gana gerai žinoma P. Korėjos kompanija. O korėjietiški gaminiai, bent jau man, visada labai įdomūs, mat būtent ši šalis atrodo inovatyviausia. Pvz., nors ir ne jie sugalvojo BB kremus, tačiau ėmėsi reikalo rimtai ir šiuos išpopuliarino. Ne iš kur kitur ateina ir Cushion (skysta pudra kempinėlėse) mada. O ką jau kalbėti apie konjac kempines, naktines miego ar lakštines kaukes ir kitas įdomybes. Be viso šito, korėjietiški gaminiai išsiskiria ir savo išvaizda. Gamintojai skiria daug dėmesio pakuotėms. Mano aprašomas produktas irgi traukia akį. Dar neteko gauti tušo trikampėje kartoninėje dėžutėje.

Apie tušąHolika Holika Magic Pole Mascara 2X Long & Curl – tušas akims, 9 ml. Blakstienas ilginantis bei užriečiantis akių tušas. Su naujos kartos šepetėliu. Tinka jautrioms akims.

Sudėtis: Water, Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-3 Beeswax, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Iron Oxides(CI 77499), Butylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Microcrystalline Cellulose, Tromethamine, Acacia Senegal Gum, Glyceryl Abietate, Paraffin, Carbon Black, Glyceryl Stearate, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Phenoxyethanol, Cellulose, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Rayon, Hydroxyethylcellulose, Dimethicone, Ceteth-25, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Black 2, Silica, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract.

Tušo tūbelė violetinė, daili, neprimena jokio kito lyg šiol naudoto produkto.

Šepetėlis nėra labai įprastas – bumbuliukas ant galo.

Jei atvirai, tai man tikrai nepavyksta dažytis taip, kaip šioje schemoje vaizduojama prie antros akytės. Pavyksta blakstienas tepti tik bumbuliuku. Ypač patogu dažyti apatines.

Pats pirmas įspūdis nebuvo labai geras. Tušas dažė per blankiai, per kasdieniškai. Aš nemėgstu tokio paprasto pasidažymo :). Tad palikau bręsti, išvažiavau atostogauti ir grįžusi radau jau pakitusį produktą. Dabar gi dažytis vienas malonumas, o blakstienos tikrai pailginamos.

Šiokie tokie rezultatai, kuriuos kaip visada, labai sunku parodyti.

Naujo telefono kamera čia labai išdailino odą, bet blakstienas paliko tokias kokios buvo :D.

Šis tušas nėra atsparus vandeniui, tačiau kiek pastebėjau, azijietiški tušai pritaikyti “dėvėti” juos karštoje ir drėgnoje aplinkoje, todėl netepa ir nebyra. Teoriškai šis “Holika Holika” produktas turėtu nusiplauti su 35-38 laipsnių vandeniu. Tačiau nuvalyti man jį tapo keblu. Miceliniai vandenys neįveikia. Šiltas vanduo lyg ir nuplauna nuo blakstienų, bet dažai kažkaip aliejiškai išsilieja paakiuose, ką po to nuvalyti taip pat labai sunku. Mano stebuklingas veido valymo rankšluostis suvilgytas karštoku vandeniu, įveikia tušą, tačiau šis vistiek “eina” juodais gumuliukais ir sunku juos nusivalyti nuo veido. Įdomybė. Tačiau iš kitos pusės – tušas patikimas. Buvau apsiverkus. Ir nieko, liko kur buvęs.

Jei nereiktų taip vargti nuvalant, tai būtų tobulas.

Įvertinimas:

Naudinga: tušas yra iš www.mrwoo.lt parduotuvės, kurioje šiuo metu jis jau išparduotas. Kaina –  12.95 EUR. Taip pat ieškokite Ebay ir Amazon.

Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu komentarų, diskusijų, laiškų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.