Kaip man keista, kad šiemet taip anksti jaučiu Kalėdų dvasią. Pvz., visą savaitgalį su vyru 3D spausdintuvu gaminame Pacman žaidimo vaiduoklius, kurie taps Kalėdų eglutės žaisliukais. Na, supratote, ši bus papuošta Packman tema :D. Aišku gi, kad visi dzinguliukai mums nelabai, ane?

Tiek apie švenčių laukimą. Kasdieniame blogo gyvenime ir toliau jums pasakosiu apie įvairiausius išmėgintus produktus. Dėmesio centre atsiduria “Holika Holika” BB kremas “Naked Face Covering BB”.

Aš esu išbandžiusi beveik visus šio gamintojo “Petit” serijos kremus, vienas jų – “Clearing” – pretenduoja į geriausio visų laikų BB vietą. Taigi, man buvo įdomu ką gamintojas siūlo aukštesniame kainų ruože. “Naked Face” pristatomas taip:

Holika Holika Naked Face Covering BB SPF50+ PA+++ – BB kremas, 40 ml. Trejopo poveikio BB kremas. Odą šviesinantis, kovojantis su raukšlėmis, su UV apsauga, todėl saugantis nuo kenksmingų saulės spindulių. Taip pat šis BB kremas pasižymi odą drėkinančiu poveikiu.


Sudėtis:

Kaip visada, azijietiškų produktų sudėtys vos telpa ant dėžutės :). Jose būna visko. Ir labai naudingo (niacinamidas, įvairūs ekstraktai, aliejų gausa, minkštikliai) ir visai nieko gero (kenksmingi UV filtrai, druska labai kemšanti poras, konservantai). Nestebina, sakyčiau tipinė truputį gero, truputį blogo, šio, dar to, sudėtis.

Mano spalva – 21.5.

Spalva gana šviesi, su gelsvu atspalviu.

Pakuotė patogi, higieniška, su gerai veikiančiu dozatoriumi.

Konsistencija tiršta. Paskirstyti pirštais BB kremą gana sudėtinga, bet su drėgna Real Techniques kempinėle nekyla bėdų.

Kvapas stiprokas ir labai būdingas korėjietiškoms priemonėms. Užrištų man akis, pakištų po nosimi produktą, aš gal ir neidentifikuočiau kas tai yra, bet pasakyčiau, kur pagamintas.

Spalva man tinka, dienos bėgyje nesioksiduoja. Maskuoja priemonė tikrai gerai, tačiau ypatingai dėmesio reikalaujančiose vietose, nerekomenduoju sluoksniuoti. Per daug priemonės labai apsunkina veidą. Apskritai šis BB yra sunkokas, bet turi ir pliusą – visai neparyškina sausų vietų.

Rezultatas tipinę dieną:

Čia rodau maskavimo galimybes dieną, kai mano odą ištikusi krizė (TAS nelemtas mėnesio metas):

Rezultatas tikrai neblogas, ypač žinant, kad aš nemėgstu, nenaudoju ir net neturiu jokio maskuoklio. Visgi, šio BB dažnai nesirenku dėl minėto sunkaus jausmo ir dėl to, kad man kemša poras. Taip pat jei nenorite žaviai azijietiškai švytėti, būtina užfiksuoti priemonę biria ar kompaktine pudra. Tačiau tikrai pravartu turėti produktą, kuris taip gerai maskuoja ir neparyškina išsausėjimų. Jei ieškote būtent tokių savybių – rekomenduoju atkreipti dėmesį.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti BB kremą galima www.mrwoo.lt. Kaina – 17.95 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.