“H&M” akių šešėliai. “Mojave” ir “Ginko green” spalvos

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: dieną maniau parašysiu apie rankų kremą, bet dingo ūpas. Ai, kam įdomūs tie rankų kremai? Stebuklų nedaro ir visiems tinka skirtingi, tai koks gi skirtumas man patiko, ar ne? Aha, tai galima pritaikyti visai kosmetikai, bet vat yra tokios kategorijos priemonių, kurių užsimanai paskaitęs atsiliepimus, ar pamatęs reklamas ir tai nėra rankų kremai, ane? Kitą kartą. Šiandien apie šešėlius papliurpsiu.

Aš jau rašiau apie nelabai patikusį plaukų kremą iš H&M, beje, siūliau jį perleisti, bet kažkaip neatsirado norinčių. Atėjo eilė ir šešėliams.

Pradėkime nuo pradžių. Parduotuvių lentynoje mūsų laukia gražios kartoninės dėžutės, kurios sufleruoja, kad gi čia ne koks šudelis paslėptas.

Šiaip jau, tai aš nusiteikusi prieš tokias papildomas pakuotes. Kam jų reikia? Parsinešame daiktą namo ir iš karto šveičiame dėžę į šiukšliadėžę. Štai lygiai tiek naudos! Geriau jau kokiu euru pigesnė kaina.

Ir kas slepiasi dėžutėje? Ogi neįtikėtino pigumo šešėlių pakuotė. Jei nebūtų parašyta, ta H ir M, tai manyčiau, kad iš stoties koskelio pigiausias šlamštukas. Lengvas, barškantis, paauksuotas plastikas. Žinot, yra tokie prekių ženklai, kaip Catrice ar Essence, taip pat nemažai visokių lenkiškų, ten Ruby Rose, Bell, Eveline – niekada nemačiau, tokios prastos pakuotės, ypač kai šešėliai kainuoja 7Eu, o ne 1 ar 2.

Ką gi, šį kartą visus trūkumus nubraukia pats produktas. Šešėliai tikrai labai geri. Žinau žinau, nuo ko gaučiau barti už tai, kad spalvas rodau ant rankos, bet gi jau sakiau, kitaip negaliu. Lai tai būna vieninteliai dekoratyvinės kosmetikos produktai, kurių aš negaliu normaliai parodyti kitaip, nes mano vokai tokie, kad nenufotografuosi esmės!

Man tai čia labai gražios spalvos. Iš pradžių aš užsimaniau žalios. Nors kam man žalia? Gi esu pilkaakė, su linzėmis – žaliaakė, tai netinka tokie šešėliai. Bet noriu ir viskas. Man gražu :). Na, o ta ruda, tai iš viso man kasdienė pasaka. Žėri metaliniu blizgesiu, o ne atskirais blizgučiais. Tepasi labai lengvai, švelni miltinė konsistencija puikiai sklaidosi ir gerai laikosi. Su pagrindu man į raukšleles nesubėga. Šioms spalvoms duodu 10 balų.

Vis dėl to sakyčiau, kad kaina per didelė už gana prastai pateiktą produktą. Daug pigios plastmasės kosmetinės nepuošia, nors akys džiaugiasi gražiomis ir patvariomis spalvomis. Ką manot jūs?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).