Vyras pasiūlė važiuoti į Ermitažą (Akropolyje), mat jam reikėjo dažų. Mielai sutikau, nes sugalvojau pasinaudoti proga ir aplankyti H&M. Labai norėjau įsigyti dar vieną kreminių šešėlių spalvą. Retai gi aš į tuos didžiuosius prekybcentrius nusibeldžiu. Įsigijau, o šalia dar pagriebiau pieštuko pavidalo šešėlius. Spalva Brownstone.

Tokie produktai turi vieną esminį minusą – reikia drožti. O tą padaryti ne taip jau ir lengva. Daugiau priekaištų būtent šiam pieštukui neturiu. Aprašymas teigia, kad jis atsparus vandeniui, turiu pripažinti, kad laikosi ant vokų tikrai neblogai, o nuvalyti man problemų nekyla. Visada tą darau miceliniu vandeniu.

Spalva ryški ir pigmentuota, priemonė riebi ir minkštai brėžia.

Kol dar užtepta šviežiai, tai labai lengvai ir gražiai retušuojasi.

Pastarosiomis dienomis akių makiažui aš naudoju tik šį pieštuką ir tušą. Taip pat juo brūkšteliu per antakius ir prasklaidau. Pamėgau apsibrėžti pandos akytes (spalvinu viršutinius vokus, taip pat apvedu ir lengvai retušuoju apatinius), nes dabar filmukas apie pandas yra ant bangos 😀 Nuotraukoje truputį blizgu, bet ji daryta po visos darbo dienos.

Spalvų pasirinkimas pakankamas. Mačiau pirkti apie 10. Neabejoju, kad progai pasitaikius įsigysiu dar pieštukų. Patogu kelionėse.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šešėliai kainuoja 5.99 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).