“Kauno grūdų” greitai paruošiama avižinė košė “Activus”. Tradicinė, su avietėmis, su braškėmis ir su obuoliais.

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: šiandien aš rašysiu ne apie tai, ką tepam ant savęs, o apie tai, ką dedame į pilvą. Jau “instagrame” gyriausi, kad “Kauno grūdai” pamaitino vargšę blogerę.

Iš tiesų sulaukiau pasiūlymo paskanauti greitai paruošiamų makaronų. Norite tikėkite, o norite netikėkite (kas aš tokia, kad aiškinčiau?), bet mūsų namuose greitmakaroniai yra einamas produktas (tik aš jų nevalgau su pridedamais prieskoniais), todėl aišku, kad sutikau. Gi blogeriamas irgi reikia valgyti. Tiesiogine to žodžio prasme. Makaronų gavau, bet siuntinyje radau ir keturių skonių avižines košes “Activus”.

Šiaip jau aš nespjaunu į košes, nors labiau mėgstu į jas dėti druską, nei cukrų. O dar pasikeitė gyvenimo tempas, pradėjau dirbti ofise, o ne namuose, todėl keliuosi anksčiau ir išalkstu greičiau. Pusryčių negaliu valgyti, todėl kai kėliausi vėlai, lengvai ištempdavau iki ankstyvų pietų. Na o dabar jų sunku sulaukti. Todėl tokios košės yra puikus variantas skubantiems. Jas lengva pagaminti, tas man taip pat svarbu, nes na nemėgstu stovėt prie puodų, maišyt, laukt…

Kaip supratote, tai tereikia užpilti vandeniu, palaukti porą minučių ir valgyti. Sakyčiau, kad porcijos gausios. Nors atrodo kas čia tėra, bet išbrinkęs produktas sudaro 240g ir aš vos įveikiu.

Ragavimą pradėjau nuo košės be papildomų skonių.

Čia šiek tiek sutrikau. Mat ji pasirodė saldi! Koks čia tradicinis skonis, jei pridėta cukraus? Iki kol suvalgiau visą košę, prie saldumo pripratau. Bet vistiek niekaip nesuprantu, na kam tas cukrus čia? Ar mažai angliavandenių iš pačių grūdų?

Tradicinio skonio košėje cukraus mažiausiai.

Braškinė ir avietinė košės pasirodė labai panašios.

Pagardintos džiovintomis braškėmis bei avietėmis, bet ir vėl matome, kad cukraus gerokai daugiau nei tų braškių. Na ir kam gi jo tiek. Beje, čia tik skonio reikalas, nes mano vyras kategoriškai nesutinka su tuo, kad košės per saldžios.

Šios dvi rūšis, nepaisant saldumo, man patiko. Ir uogų skonis stiprus, tikros, ne kokia uogienė.

Obuoliniame produkte jaučiasi džiovinti obuoliukai.

Maistinės medžiagos:

Ką galiu pasakyti:

1. šios košės tikrai suteikia energijos ir ilgam. Papusryčiavę mes visą dieną tampėme baldus, lakstėme po parduotuves, vėl tampėme baldus ir pietus prisiminėme tik vakare (negerai taip, bet energijos pakako!)

2. Aš norėčiau becukrių produktų. Jei trūks, tai įsidėsiu pati, gerai?

3. Iš tiesų tai skanu. Net pagalvoju, kad reikia dėžę į darbą nusipirkti. Vis geriau nei šokoladą, ar bandeles čiaumoti. O jie eina prie kavytės su kondensuotu pienu :D.

O jūs ar mėgstate košes? Diskutuokime čia arba Facebooke.