Skelbiu šį penktadienį lietuviškos kosmetikos diena. Turbūt matėte mano instagram istorijose, kaip su šauniu pagalbininku išpakavau vieną siuntinuką su lietuviškais produktais. Na, o pasakojimo herojus taip pat pagamintas mūsų šalyje. Jei atvirai, tai man patinka masinės produkcijos lietuviški gaminiai. Turiu omenyje, kad mėgstu ir visokius mažyčių kompanijų, natūralius ir t.t., bet džiaugiuosi, kad užbėgusi į bet kokio dydžio prekybos centrą galiu rasti vietinės produkcijos.

Apie “Green Feel” dar neturiu aiškios nuomonės. Kiek produktų bandžiau, visi pasirodė neblogi. Garsaus ir prieštaringo BB dar nemėginau. Labiausiai man patinka ryškios pakuotės. Na traukia akį. Nors kokybė (pakuočių spaudos) yra vidutinė, pvz., prausiklio etiketė apsibraižė benešant maiše su kitais pirkiniais.

Jei jau visai atvirai, tai aš gana abejinga prausikliams. Man tinka muilas, tinka šampūnas, tinka putos, tinka dušo žele. Viskas tinka. Ne viskas patinka. Jei labai sausins odą, tai paburbėsiu tepdama toną kremo, bet prausiklis yra prausiklis. Vienintelis aliejinis, kurį bandžiau iki šiol, buvo iš “Dove”. Man nepatiko jo kvapas, bet labai gi susižavėjo vyras tuo daiktu ir kai baigėsi, daugiau neradome pirkti ir aš paėmiau panašiausiai atrodančią alternatyvą. Produktas pristatomas taip:

Aliejinės konsistencijos kūno prausiklis su šaltalankių aliejumi. Kam? Sausai, šerpetoti linkusiai kūno odai. Kaip? Natūralus šaltalankių aliejus intensyviai drėkina odą ir skatina jos regeneraciją. Aliejuje gausu vitaminų C, D, E, jie stiprina odą, padeda atkurti apsaugines odos funkcijas. Iš viso priemonės sudėtyje yra net 65 % natūralios kilmės aliejų (gausu ir sojų aliejaus). Tinka kasdienei visos šeimos narių odos priežiūrai. Itin švelni priemonės konsistencija puikiai tinka jautrios odos priežiūrai. Netestuojama su gyvūnais.

Sudėtis:

Jei jau lyginu tuos du produktus, tai turiu pasakyti, kad “Green Feel” yra daug skystesnis už “Dove” aliejų. Tačiau neturi to sudegusių blynų pokvapio. Kvepia tiesiog saldžiai, bandyta gal išgauti šaltalankių kvapą, bet čia jau nepralenksit “Natura Siberica” šaltalankinių produktų. Visgi manęs kvapas nors ir neerzina, bet per daug ir meilės nesukelia.

Putoja normaliai, bet ne taip standžiai, kaip suputodavo “Dove”. Taip taip, gal nereiktų lyginti, bet aš pirkau jį kaip alternatyvą. Vyras sakė, kad ne toks geras. O aš tai prausiuosi, kojų skutimui naudoju, neturiu rimtų priekaištų. Pliusas, kad kiekis didelis, minusas, kad tada jau tikrai norisi kažkokio dozatoriaus, nes pilstytis iš puslitrinio butelio nepatogu.

O jūs bandėt? Kokia nuomonė?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite visur: “Drogas”, “Rimi”, “Maxima” ir kt. 500ml be akcijų kainuoja apie 6 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.