Pritariu minčiai, kad kuo labiau patinka produktas, tuo vėliau apie jį parašai. Iš viso galvojau gal net nerašyti, nes labai jus sunku apie tas pudras pasakoti, parodyti bent kažkokį rezultatą. Tačiau mane paskatino du dalykai: 1. “Eurokos” parduotuvėje dabar labai gera akcija šiai priemonei, su 50% nuolaida -7.99eu; 2. Visai neseniai “KosmetikosDNR” ją puikiai įvertino. Puiki proga įsigyti pigiau, o atsiliepimas gal padės apsispręsti.

Pirkau ją dar žiemą ir ji yra pirmoji mano mineralinė pudra. Išsirinkau šviesią 002 spalvą.

Kompanija žada, kad šilkinės tekstūros lengva priemonė užtikrina vidutinį arba stiprų maskavimą, suteikia matiškumo.

Naudoju produktą dviem būdais. Pirmasis – kreminės pudros užtvirtinumui. Tiesiog padengiu veidą labai lengvu sluoksniu, kad neišlįstų blizgesys. Antruoju būdu gi kreminės priemonės nenaudoju ir kabuki šepetėliu sukamaisiais judesiais padengiu veidą vien mineraline pudra. Stengiuosi nepadauginti, todėl maskavimas lengvas. Jausmas ant veido malonus – netempia, netraukia, kaip kad kartais būna nuo sausų produktų. Tačiau, atsargiai! Jei turite išsausėjusių vietų, šerpetojimų, tai pudra juos paryškins. Man labiausiai patinka tuo, kad lengvai padengiama ir nekemša porų, tinkama spalva.

Čia pirštu užtepiau storą sluoksnį ant rankos. Iš tiesų tie milteliai tarsi šilkiniai.

Na ir šioks toks vaizdas ant veido. Čia princesė ką tik nubudusi pasidarė selfį.

Labai norisi suvienodinti spalvą :). Čia gi ta pati princesė po darbo. Nuo pudros padengimo praėjo apie 6h. Kaip matote veidas vis dar matinis.

Pažiūrėjus iš labai arti matosi paryškinti išsausėjimai bei poros.

Tai nėra tobula priemonė, nes tobula būtų ta, kuri paslepia ko nereikia, saugo odą, nekenkia, bet visai nesimato bei nesijaučia, tik man atrodo, kad tokių tiesiog nebūna. Tačiau tarp visų netobulų priemonių man ji labai patinka.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pudros ieškokite Kosmada ir Eurokos parduotuvėse. Kaina yra apie 16 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).