Sako, kad ryškūs lūpų dažai priverčia moteris pasitempti, jaustis seksualesnėmis bei labiau pasitikėti savimi. Aš ne prie tų moterų. Nemėgstu dažytis lūpų, o po to visą dieną saugoti spalvą, ją atnaujinti, rūpintis ar neišsitepiau. Su lūpų balzamais paprasčiau. O ir mano sąkandis yra netaisyklingas, todėl lūpos sudėtos natūraliai (nuotraukose jau pasistengiu kiek galiu, kad trūkumų nesimatytų) tikrai yra nesimetriškos ir ryški spalva tą pabrėžia. Visgi, jei į rankas patenka priemonė, aš kaip maža mergaitė puolu žaisti. Jau minėjau, kad per praeitus metus namuose atsirado gausybė lūpų dažų. Tai su žurnalais, tai dovanos, tai mainai… Tačiau vienintelis “Gosh” yra matinis.

008 Plum spalva interneto nuotraukose atrodo tikrai tamsi.

Realybėje tokia nėra.

Gamintojai rašo, kad “Velvet Touch” lūpų dažų serija yra papildyta natūraliais vaškais ir hialurono rūgštimi, todėl drėkina ir užtikrina ilgą “dėvėjimą”. Pirmą kartą išmėginusi supratau, kad ne man tas matinis dažas. Nors tepasi lengvai, bet jausmas tai toks so so. Sausa ir nesmagu. Vėliau, visai netyčia nusipirkau (įkalbėjo prie kasos pirkti tris priemones su didele nuolaida, o aš net nelabai žiūrėjau ką) lūpų dažų pagrindą.

Ši priemonė pakeitė mano požiūrį. Įmanoma “dėvėti” matinį lūpdažį nejaučiant didelio diskomforto.

Dar reiktų ir lūpų pieštuko, bet dėl lūpų nesimetriškumo aš nemėgstu ryškaus kontūro, tad nenaudoju.

Turėjau šiandien laiko, todėl visam šiam nuotraukoje matomam makiažui naudojau visai nemažai priemonių:

Dominuoja Gosh, nes kažkaip labai prilipo. Mineralinę pudrą, jau taip seniai buvau nusižiūrėjusi, kol pagaliau aptikau šviesų atspalvį ir nusipirkau! Tušą irgi griebiau, kai tik Eurokos laikraštyje pamačiau, kad akcija. Nesigailėjau. O šešėliai labai universalūs, nes aš jais ir antakius pasitvarkau. Maybelline Color Tattoo šešėliai nelabai limpa, nes spalva nematoma, todėl jie kartais atstoja šešėlių pagrindą. Žinoma, dar čia trūksta maskuoklio, skaistalų ir lūpų pieštuko, kokio nors pravedimo, bet aš viso to nenaudoju. Dažniausiai.

Kas dieną, kai laiko neturiu, visas naudojamų priemonių sąrašas susitraukia.

Grįžkime prie lūpų dažų. Išvada tokia: naudosiu, kai norėsiu pasipuošti. Laikosi vidutiniškai, bet gražiai nusitrina, nesušoka į gumuliukus. Šalta spalva man tinka, tačiau lūpas net ir su pagrindu šiek tiek sausina. Turiu dar tokią kūdikišką kūno spalvą, va ten tai nesusipratimas, nes neįmanoma užtepti lygiai.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Gosh kosmetika prekiauja Eurokos, Kosmada, Kristiana. Lūpų dažų kaina yra apie 8.5 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).