Bandau pajausti dienos ritmą, nes šią naktį nemiegojau namie. Tad bus toks trumpas skolos įrašiukas. Skolos, nes aš jau labai seniai planuoju jį parašyti, jau net nuotraukos spėjo pasenti ir man nebepatikti. 

“Gosh” tušas “Catchy Eyes” yra legenda. Jis sukurtas gal jau prieš 10 metų, bet vis dar yra vienas populiariausių kompanijos produktų. Tik aš nežinau, kodėl, nes “Gosh” turi tikrai geresnių tušų. 

Aprašymas paprastas:

Norinčioms turėti kerintį „katės“ žvilgsnį. Blakstienos taps neįtikėtinai ilgos, pariestos bei tankios.

Tušo šepetėlis siauras, silikoninis, truputį riestas. Juo dažytis visai patogu, bet rezultatas man nelabai patinka. Mat tušas tikrai lipina blakstienas. Taip, esu minėjusi, kad man patinka lengvas sulipimas, dramos efektas ir pan., tačiau čia jau per daug vargo. Po to tenka visaip šukuot, kad plaukeliai atliptų ir gautųsi kažkas panašaus, kaip foto. 

Vaizdas būtų pusė bėdos, bet tušas man dienos eigoje trupa. Na, bent jau netepa ir nepadaro pandos paakių, tik pritrupa ir tas erzina.

Taigi, nors “Gosh” gerbėjai renkasi šį tušą ir matyt džiaugiasi, kitaip jis nebūtų topuose, bet aš nesusidraugavau. Nėra blogiausias, bet, kaip minėjau, ta pati kompanija turi geresnių, kad ir šį. Beje, nepatiko man ir vandeniui atspari versiją, kurią bandžiau seniau.


Naudinga: “Gosh” priemonių rasite “Eurokos”, “Kosmada” ir “Kristiana” parduotuvėse. Be nuolaidų šis tušas kainuoja apie 14 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).