Man patinka, kad šiais interaktyviais laikais visi visiems gali daryti įtaką. Aš jums, pasakodama apie atradimus. Jūs man užsukdami čia ar į soc. tinklus ir palikdami pėdsaką. Pastaruoju metu blogą rašyti motyvacijos kiek mažiau. Kodėl? Na, kiekvieno įrašo pabaigoje būna parašyta, kas mane motyvuoja. Tad čia galiu pasivaidenti gerokai rečiau. Nesistebiu, kodėl visi keliasi į instą. Telefonu nupyškini lenkiško niekučio nuotrauką ir visi rašo, klausia kur, kaip naudoti, ar ryškus, ar tepa ir dar šiaip matai sąrašą žmonių, kurie viską matė, net jei jie tylūs. O čia rašai rašai ir nežinai ar yra gyvų. Statistikos rodo, kad blogas per dieną atverčiamas keturženklį skaičių kartų, neretai daugiau kartų nei yra sekėjų instoje, o iš komentarų atrodo, kad turiu max penkis skaitytojus. Bet užtat esu jiems dėkinga už nuolatinį palaikymą ir visada galvoju, kad net ir vienam žmogui rašyčiau, jei tikėčiau, kad šiam įdomu. Nors jei soc. tinklai būtų indeksuojami “google” ir per paiešką informaciją ilgalaikėje perspektyvoje būtų galima rasti taip pat paprastai, tai kelčiausi į juos, nes ten jūs matomesni :). Čia nebuvo skundas. Čia pamąstymas, kad vis dar esu dinozauras su tuo savo blogu. O dinozauras šiandien nori papasakoti apie ryškią šešėlių paletę iš “Gosh”

Aš savo rankose esu turėjusi 4 “Gosh” devynių spalvų paletes. Lyg šiol kartais mielai naudoju metalinio žvilgesio “To Party in London”. Galiu pasakyti, kad kokybė tikrai verta dėmesio, pačios paletės patogios, nes kompaktiškos, gerai užsidaro ir turi didelį veidrodį. Na, o dabar mano rankose terakotinių spalvų “To Rock Down Under” dedikuota Australijos kraštovaizdžiui. 

Gražu, ar ne? Nors spalvos ir nėra labai kasdieninės, bet jau man kiek ryškokos, tad makiaže panaudoju tik kaip akcentą, pvz mėgstu prabraukti vietoje pravedimo. 

Balta spalva yra matinė. Auksinė – metalinio žvilgesio. O va kitų užbaigtumą sunku nusakyti. Jos lyg tarpinės tarp matinių ir aksominio žvilgumo. Minkštos, maloniai tepasi, nebyra. Su “Gosh” pagrindu laikosi kaip prikaltos, bet ir be jo gana patvarios. 

Balta (nors gal labiau dramblio kaulo) spalva matosi mažiausiai šiose foto, bet nėra ji nei sausa, nei prasta. 

Mano manymu, paskutinės devynetukų paletės yra daug geresnės kokybės už pirmąsias ir tikrai vertos dėmesio, jei tik jums patinka siūlomos spalvos. 


Naudinga: ieškokite “Kristiana” ir “Kosmada”. Kaina be nuolaidų yra apie 18 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).