Kokiu gyvenimo atnaujinimu (update, žinote) jus aprūpinti įžangoje? Viskas po senovei :). Tiesa, mūsų virtuvės reikalai dar keliais žingsneliais priekyje. Vakar vėl užplombavo dujas, mat buvome netyčia nutraukę plombą įsirenginėdami naują vietą. Taip pat “Depo” turėtų išpjauti dureles, tad mums teliks tik laminuoti jų kraštelį, nusipirkti renkenėles, vyrius, išfrezuoti jiems skyles ir viską susukti. Ir bus viskas :). Teliks pereiti prie antro etapo. Griauti mūrinį barą ir statyti lengvesnę konstrukciją. Taigi, dar daug dulkių bus. O dienos apžvalga apie priemonę, kuri susitvarko su kiek kitokio pobūdžio dulkėmis. Na, jei padauginant sausų produktų ir veidas atrodo miltuotas, labai padeda dulksnos. Aš šiuo metu naudoju “Giovanni Facial Prime & Setting Mist”

Praturtintas antioksidantais, aktyvuota anglimi ir vulkano pelenais šis puršakas žada drėkinti nesukeldamas blizgesio. 

Sudėtis:

Aš prisipažinsiu, kad nesu bandžiusi brangių tokio tipo produktų. Na antai kaip MAC ar UD. Tiesiog nejaučiu didelio poreikio, nes nesu iš tų žmonių, kurie kiekvieną dieną naudoja ir bazes, ir tokius purškiklius. Na kam to reikia, jei aš nei dirbu su žmonėmis, kuomet norisi kuo geriau atrodyti ir negalvoti, ar klientas nespokso į tavo nuplaukusį veidą, nei į vakarėlius kažkokius vaikštau. Tad purškalų man reikia tik pagal poreikį kai: naudoju mineralinę pudrą vietoje kreminės; padauginu sausos pudros arba ji probleminė ir miltuota; jaučiu, kad dienos eigoje būtina atgaivinti veidą.

“Giovanni” purkštukas gana vidutinis. Man norėtųsi smulkesnės dulksnos, mažiau skysčio. Kvapas toks truputį alkoholinis, nors neturėtų taip būti, nes alkoholio kaip ir nelabai yra, tik prie konservantų, lašiukas. Užpurškštas tikrai gražiai sulieja veidą, nuima sausumą, bet neblizga. Tad vertinu labai gerai. Tačiau džiūdamas sukelia vos vos lengvą ir trumpą tempimo jausmą. Tačiau, nežinau ar girdėjote, bet sakoma, kad visi purškalai, tiek hidrolatai, tiek terminiai vandenys, palikti natūraliai džiūti, garuodami šiek tiek pasausina odą ir mes darome atvirkščią veiksmą nei įsivaizduojame. Jei esate be makiažo, geriau patapšnokite vandenį į odą. Na, bet mano tikslas yra nuimti miltiškumą. 

Kaip jau sakiau, su populiariausiais prabangios klasės konkurentais palyginti negaliu, bet rezultatas mane tenkina. Po mineralinės pudros, kurią, beje greitai aprašysiu, vaizdas susilieja. Po kitų sausų produktų padauginimo taip pat pagelbėja. Neerzina. Neblizga. Man gerai :). Tiesa, prieš makiažą naudoti nebandžiau. Nebuvo poreikio.


Naudinga: Įsigyti galima Iherb.com. 147ml kainuoja apie 7 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.