“Garnier Ultra Duox Marvellous” plaukų priežiūros serija

Mano įvertinimas: 1/5

Mano komentarai: Labai džiaugiausi kai paštininkė atitempė šį rinkinį, tačiau mano krykštavimai baigėsi išbandžius priemones. Visada truputį mylėjau Garnier priemones. Pamenu Fructis buvo mano studentiškas topas. Taigi naujoji serija skirta sausiems ir šiurkštiems plaukams. Tokiems, kaip mano.

MAITINAMASIS ŠAMPŪNAS ULTRA DOUX “MARVELLOUS”

Gamintojas žada, kad sausi, šiurkštūs plaukai bus akimirksniu pamaitinti, atgaus elastingumą bei švelnumą. Plaukai žvilgės, bus lengvai šukuojami ir apgaubti užburiančiu gėlių aromatu.

Kaip yra iš tiesų? Jaučiasi, kad šampūnas yra cheminis, plauna gana šiurkščiai ir tikrai nesuteikia žvilgesio. Kita vertus aš daug iš šampūno nenoriu, tik, kad gerai plautų. Šis plauna. O su visu kitu turi tvarkytis balzamas.

MAITINAMASIS BALZAMAS ULTRA DOUX “MARVELLOUS”

Gamintojas žada, kad jau po pirmojo panaudojimo pajusite, kad Jūsų plaukai pamaitinti, tampa lengvai šukuojami, spindintys ir atrodo stulbinančiai. Ir ką? Nė velnio! Plaukai tikrai netampa spindintys, anaiptol. Jie tampa matiniai, murzini, greasy. Visai nepatiko. Sunaudosiu kaip skutimosi priemonę.

MAITINAMOJI KAUKĖ ULTRA DOUX “MARVELLOUS”

Į kaukę aš taip pat dėjau daugybę lūkesčių. Garnier kaukės “puodynėse” man visada patiko. Gamintojai žada, kad sausi plaukai giliai pamaitinami, jie atgauna gyvybiškumą, spindesį, tampa lengvai šukuojami, paklusnūs bei lankstūs. Ir visgi ne ši. Nelabai matau, kuo ši kaukė skiriasi nuo balzamo. Poveikis tas pats.

Na ir galiausiai…

ALIEJUS PLAUKAMS ULTRA DOUX “MARVELLOUS”

Na maniau, kad aliejus jau tikrai nenuvils. Pažadai: plaukai giliai pamaitinami, jie atgauna gyvybiškumą, spindesį, nesielektrina, tampa lengvai šukuojami, paklusnūs bei lankstūs. Iš tiesų jis labai panašus į kitus tokius gaminius, tačiau štai pvz., mano turimas Schwarzkopf aliejukas, taip pat ir Rasos aliejus yra daug geresni. Garnier lengva padauginti.

Štai tokie įspūdžiai išbandžius šią serija. Gal aš per daug išlepusi?

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.