Šiandien papasakosiu apie produktą iš nebrangiųjų srities. Ir tuo pačiu prisiminiau, kaip mano mankštos kolegės praeitą savaitę pasakojosi, kaip savo kosmetikos kainas nušviečia vyrams. Viena minėjo, kad josios vyriškis galvoja, kad visos priemonės yra po du eurus. Kita gi minėjo, kad jei jis pamato lipduką ir klausia, ar čia tokia kaina? Trisdešimt eurų? Tai sako, kad ne ne, čia datos, gamintojo ar dar ten koks nors kodas :). Vis galvoju, na, o kodėl žmonėms kyla toks natūralus ir nekaltas noras pameluoti. Saugant save ar tą kitą? Ar tokia jau baisi yra reakcija, kad su ja negalima susidoroti? Ar nėra taip, kad vistiek niekas netiki ta pagražinta tiesa? Pvz., kai daug metų gyveni su tuo žmogumis ir žinai kiekvieną jo skausmą, tiek, kad ir pats jį jauti, visada, puikiai žinai, kada girdi bent šiek tiek pakoreguotą informaciją. Ar įmanoma tikėti, kad visi buteliukai vonioje kainuoja po du eurus :D? Aš ir pati labai dažnai sulaukusi klausimo kaip sekasi, koreguoju jį pagal aplinkybes, nepaaiškinama. Tai va, “Garnier” kaukė yra iš tų, kurių kainos nelabai reikia slėpti, ypač jei jau pasitaiko nuolaida, tik ar verta ji kelių eurų?

Veido kaukė su juodąja anglimi, aliejų T-PROFILU, praturtinta salicilo rūgštimi, žinoma dėl savo valymo savybių, intensyviai sudrėkina, atgaivina ir valo bei šveičia odą.

Savybės:

valo, pašalina riebalų perteklių, mažina porų matomumą,
pašalina nuovargio požymius.
Naudojimas: naudokite vieną ar du kartus per savaitę. Užtepkite ant veido, kaklo ir delkotė srities, palaikykite 10 minučių ir nuvalykite.

Sudėtis:

Kaip atrodo nuplėšiamos juodos kaukės, manau, žino visi. Buvo gi bumas korėjietiškų, po to dar keli Europos gamintojai išleido ir dauguma tepėmės ir plėšėm savo veido odą. Kaip žinia, šios kaukės veikia labiau mechaniškai. Tiršta masė sustingsta ir nusiplėšia tarsi lipalo sluoksnis kartu su paviršiniais nešvarumais ir plaukais.

Apie šią kaukę galiu pasakyti tiek: kvapas garnieriškas.  Kažkaip būdingas daugumai jų produktų. Užsitepa lengvai. Džiūva gana ilgai. Aš laukiau pusvalandį. Vyrui po tiek laiko, dar ne visos zonos buvo sudžiuvę. 

Nusiplėšia normaliai, man neskauda, bet aš nesu jautri. 

Na, o rezultatas yra vidutinis į tą blogesnę pusę. Matosi, kad ant juodos plėvelės lieka plaukelių, atplaišėlių, baltų spygliukų, bet tai daugiau visiškai paviršiniai odos nešvarumai ar negyvos ląstelės, nei realūs inkštirai. Tad tiems, kieno oda nėra labai užteršta ir nori tik nusisluoksniuoti ar smagiai pažaisti, gal ir aptiks. Bet norintiems rimtesnio valymo šios kaukės tikrai neužteks. Beje, rekomenduoju prieš tai veidą pašildyti karštu rankšluosčiu, kad atsivertų poros. Kaip ten bebūtų, kadaise bandyta “Biovene” pasirodė kiek veiksmingesnė, tad šį produktą gal ir sunaudosiu iki pabaigos, bet ne tas, kurį galėčiau kažkam rekomenduoti. Iš esmės, geriausiai valo molis. Net ir tas pats “Garnier” turi labai veiksmingą kaistančią vienkartinę lavos kaukę, kuri tapo mano rudens mėgstamiausia, taip pat aš mėgstu šveitiklį “trys viename”. Tad negaliu sakyti, kad kompanija neverta dėmesio, tačiau šis produktas netapo mylimuku. 


Naudinga: rasite daugelyje kosmetikos prekybos vietoje. 50ml kainuoja apie 6.5 EUR, bet neretai taikomos akcijos ir įsigyti galima už maždaug 4 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e, daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).