O taip! Ir vėl pasakosiu apie “Garnier”, tad mielos damos, kurios žvalgotės į tik į “Kerastase” lygio lentynas, nebus čia ką jums veikti. Tačiau su mano blogu taip jau yra – ką naudoju, tą ir aprašinėju. O pastaruoju metu aš tikrai nesirenku brangių plaukų priežiūros priemonių. Kam, jei pigios kartais tokios geros, kad net nesupranti kaip taip gali būti. Pvz., ši kaukė mano pastarojo meto favoritė. 

Aprašymas:

Maitinamoji plaukų kaukė su kokosų pienu ir makadamijos riešutų aliejumi 3in1 skirta sausų ir šiukščių plaukų priežiūrai. Savybės: maitina, stiprina, suteikia švelnumo ir minkštumo, suteikia elastingumo, glotnina, suteikia spindesio, be silikono.

Gali būti naudojama: kaip maitinamoji kaukė, kaip nenuplaunamas kremas drėgnų plaukų iššukavimui, kaip kremas sausiems plaukams, suteikiant jiems glotnumo ir paklusnumo.

Sudėtis

Kaukės konsistencija į tirštesnę pusę ir ji naudojasi gana skalsiai, nors mėgstu plaukus padengti itin gausiai. 

Minusas yra kvapas. Jau žinote, kad nesu didelė kokosų aromato gerbėja. Tačiau taip pat nesu ir jautruolė, todėl kažkaip nelabai tai nelabai, kol mirtinai neerzina, tol naudoju. 

Aprašyme nurodyti trys galimi naudojimo būdai, tačiau aš visada renkuosi tradicinį – tepu plaukus po plovimo ir po kelių minučių nuskalauju. Priminsiu, kad mano šveliūra gana šiurkšti, nes uždažyti žili plaukai. Taip pat esu garbanota, todėl plaukai natūraliai sausesni ir linkę pūstis.

Man patinka, kad kaukė ne tik suglotnina plaukus iš karto, bet tas efektas lieka ir išdžiuvus. Dar ji suteikia švelnumo ir minkštumo. Tiesa – gana sunkoka ir linkusi nusverti banguotus plaukus. Dėl to dažniau renkuosi kai ketinu susirišti kuodą. 

Kadangi tikrai neplanuoju atskiros apžvalgos, tai užsiminsiu ir apie tos pačios linijos šampūną bei balzamą. Tai va, šampūnas man visai fainas. Eselesinis, bet be silikonų, švariai plauna, bet nedirgina ir atrodo gana švelnus. Tikrai neturiu prie ko kabinėtis. O va balzamas tai visai nepatinka. Lyginant su kauke, jo poveikis silpnesnis, bet po plovimo plaukai atrodo kažkokie susiriebalavę. 

Tad tiek. Regis dar visai neseniai gyvenome tokias laikais, kuomet paprastoje parduotuvėje buvo neįmanoma nusipirkti geros priemonės plaukams. Kaip viskas keičiasi :).


Naudinga: Ieškokite kosmetikos pardavimo vietose. Kaukės kaina yra apie 7 EUR be nuolaidų. 

Visi “Garnier” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama