Apžvalga: "Garnier" kreminis dezodorantas "Neo"

Estimated read time 2 min read

“Garnier” kreminis dezodorantas “Neo”. Kvapas “Fruity Flower”

Mano įvertinimas: 1/5

Mano komentarai: Nesmagu rašyti blogus atsiliepimus. Kai kurie blogeriai jų vengia, nes kas netinka man, gal tiks tau. Aš visgi manau, kad mažiau liaupsinančios apžvalgos yra naudingesnės. Pakankamai gražių dalykų prirašo gamintojai, tad kartais balsas iš liaudies turi pakelti ranką ir sakyti “o aš manau kitaip”.

Šiandien kosmetikos nesusipratimų negarbės lentoje atsidūrė “Garnier” dezodorantas “Neo”.

Kadaise aš jau jį bandžiau, tačiau kažkaip pamiršau patiko, ar ne, todėl prigriebiau į pirkinių krepšelį. Man smagus jo naudojimo būdas. Spusteliu tubelę ir pasitepu pažastis kremu.

Žiūrėkit kiek visko žada gamintojai:

NEO – naujoviškas dezodorantas-antiperspirantas, kuris ramina ir saugo sudirgintą odą. 80 proc. jo sudėties sudaro kremas, todėl jis tinka alergiškai ar perštinčiai pažastų odai po depiliacijos ar skutimo. 
Neo dozatorius Glider išskiria unikalų sausąjį kremą, kuris netepa drabužių ir greitai susigeria į odą, jos nesausindamas ir nesukeldamas lipnumo pojūčio.
Neo – tai ilgo poveikio dezodorantas, 48 valandas* saugantis nuo prakaito ir nemalonaus kvapo. Gaivi ir švelni pažastų oda!

Dezodorantas nedirgina odos. Tas yra tiesa. Tiesa ir tai, kad nesausina bei nesukelia lipnumo jausmo. Taip pat man patiko lengvas kvapas. Dezodorantus mėgstu su kvapu, bet jis turi būti subtilus, kad neužgožtų kvepalų, ar šiaip nedominuotų.

Štai čia ir baigiasi privalumai bei pažadų realumas. Rūbus priemonė tepa. Nors aš jau išmokau apsivilkt ir šiaip dezodorantais naudotis taip, kad ta problema nėra aktuali.

Pagrindinis minusas pats svarbiausias – produktas nesaugo nuo blogo kvapo. Nemanau, kad čia mano problema. Aš nesu išranki. Tai pasinaudoju kristalu. Tai vyro dezodorantu, jei kur važiuojam ir pamirštu savo. Tai per daug nesirinkdama nusiperku per akciją. Daug neprakaituoju, todėl kiti dezodorantai susitvarko su nemaloniu kvapu visą dieną, kai kurie ir ilgiau. Šis gi ne… Ryte pasitepus, po pietų aš jau pradedu nejaukiai jaustis, noriu eiti nusiprausti ir vėl pasitepti dezodorantu. Kokiu nors kitu.

Tad toks ir verdiktas. Nieko gero.

O jūs gal galvojate kitaip? Diskutuokime čia arba Facebooke.

+ There are no comments

Add yours