“Garnier Fructis” šampūnas bei kondicionierius “Thick and gorgeous”

Mano įvertinimas: 2.5/5

Mano komentarai: Visai neseniai aš rašiau įrašą apie visą šią Fructis seriją. Tada priemones bandžiau pirmą kartą ir vertinau tik to momento įspūdį. Dabar aš jau turiu tvirtesnę nuomonę, mat šampūną beveik baiginėju (vežiausi į kelionę), o ir balzamą naudojau ne vieną kartą.

Priminsiu gamintojo aprašymą:

Jau pirmą kartą minėjau, kad priemonės kvepia, o šampūnas gerai plauna ir puikiai putoja. Pamenate?

Iškeliaudama motociklu į Europą aš nusipirkau kelioninio dydžio buteliukų ir vieną pripildžiau šiuo šampūnu. Taip pat turėjau ir dušo žele. Tai turiu pasakyti, kad šampūną naudojau ne tik galvai plauti, bet ir kaip kūno prausiklį nes tam pasiimta priemonė labai sausino ir mažai putojo. Plaukai tikrai tampa puresni ir storesni. Mano skoniui net per purūs ir per stori, vargau su jais per karščius.

Šampūną vertinu gerai, tiesa, vien jį naudoti sausaplaukėms nepatariu nes greitai nualintų plaukus.

Balzamas taip pat vertas dėmesio. Jis plaukus suminština, tačiau išsilaiko tas serijai būdingas purumas. Didžiausio vertinimo negauna tik todėl, kad mano plaukams trūksta drėkinimo. Sausi ir stori nėra tas pats kas drėgni ir stori :).

Rekomenduoju priemones jei reikia kažko nebrangaus, o rinktis galite tik iš prekybos centro asortimento (kas dažnai nutinka kurortuose), tačiau ilgam naudojimui geriau bandyti atrasti sveikesnius produktus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).