Apžvalga: “Garnier” aliejus veidui su levandomis iš “Bio” serijos

Estimated read time 3 min read

Laba! Atrodo, kad jau labai seniai nesimatė, tai pažersiu šiek tiek gyvenimo atnaujinimų. Kas atėjo paskaityti tik apie veido aliejų, praleiskit pirmą pastraipą. Taigi, trečiadienį išrovė protinį dantį. Jau kaip skaudėjo, tai turbūt labiausiai gyvenime. Tačiau tas momentas jau praeitis. Bėda, kad mano gijimas kažkoks skausmingas irgi, o aš gi prisiskaičiau, kad skauda tik dvi dienas, tai dabar kažkiek panikuoju, nes diena penkta, o jausmai nedžiugina. Tuo metu vyksta darbai visur. Atvirlaiškių parduotuvėje šiandien jau šiek tiek pakvipo Kalėdomis. Į timpų e-šopą įmečiau fainų naujienų, bet kokių dar turiu, žinokit!  Pvz., su Pimpačkiukais :). Tačiau esu nusprendusi, kad savaitė baigiasi viena preke daugiau nei prasideda, tad tik nuo pirkėjų priklauso ar įmesiu 1 ar 5. Tuo pačiu skaitau apie parduotuvės integraciją su Ebay, kur, manau pasiekčiau daugiau užsieniečių, bet noriu turėti bendrą likučių valdymą, jog išvengčiau situacijos, kuomet ir ten, ir ten kažkas nuperka tą pačią prekę. Tačiau čia reikia viską perprasti, o aš gi tik paprasta blogerė :). Trečia vieta – parduotuvė Etsy, ją sukūriau vienu pavadinimu, bet pasitarėm su vyru ir rebrendinau į “Nebula Makers”, nes “Nebula” yra seniai mūsų sugalvotas pavadinimas ir gal prieš pusę metų pas pro dizainerę kūrėme logotipus. Tiesiog kol kas, aš su savo mažais gaminukais tyrinėsiu Etsy galimybes, o po to prisijungs Gedas su savais darbais ir dirbsime kaip komanda. 

Na ir blogas vis dar gyvas ir šiandien noriu papasakoti apie “Garnier” produktą, kurio kol kas nėra Lietuvoje, nors atstovai sakė, kad kažkada “Bio” linija tikrai bus. Veido aliejų aš pirkau Vokietijoje, bet man regis ir Lenkijoje yra. 

Aprašymas teigia, kad produktas praturtintas arganų aliejumi, vitaminu E, maitina ir minkština odą, tinka visiems tipams. Nors, pvz., KosmetikosDNR peikia levandų aliejų, aš kažkaip esu pastebėjusi, kad riebiai odai jis patinka. 

Sudėtis:

Nieko blogo apart kvapus. O šio produkto kvapas laaaabai levandiškas, tad jei nepatinka, geriau į tą pusę net nežiūrėkit. 

Aliejus gana riebus ir geriausia naudoti vos lašą-du ant drėgnos odos. Kitaip visai neįsigeria. Aš kaip kažkokios pagrindinės odos priežiūros priemonės jo nenaudoju, bet kartą per savaitę pradėjau darytis veido masažą. Tiesiog, paprastą, vakarais. Tai tada ir naudoju šį aliejų. Pasimasažuoju ir palieku nakčiai. Ryte oda atrodo pamaitinta, tikrai nėra kažkokios stovinčios riebios plėvelės. Ateis žiema – pradėsiu mažulytį lašą maišyti į veido kremus, nes aliejai padeda išvengti šerpetojimų. 

Vienas didžiausių malonumų, kurį suteikia šis aliejus, yra aromatas, kuris padeda atsipalaiduoti. Labai dera prie masažo. O šiaip laukiu, kol visa linija pasirodys parduotuvėse, nes esu nusižiūrėjusi prausiklių :).


Naudinga: Kol kas ieškokite užsienyje, “Amazon”. Aliejus kainuoja apie 10 EUR. 

Visi “Garnier” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

2Comments

Add yours
  1. 1
    Asta

    Del danties kaip tik praeita sav turejau situacija, kai skaudejo danti. Ir ka gi, pataise ji, as visa laiminga, kad greit susisukau. O tada nuskausminamuju poveikis atlego ir supratau, kad belenkaip skauda. Skaudejo (smarkiau, nei pries taisyma) ir kita diena, tad neistverus paskambinau, nulekiau trumpai apziurai. Tai isvada buvo, kad betaisant dantenas isjudino ir tiesiog del to man skauda. Sake, jei per savaite nepraeis, reiktu sunerint. Tai va, maude dar 4 dienas, o man tieaiog tvarke danti. Manau, kad po rovimu gal irgi normalu, kad paskaudena ilgiau. Aisku, jei uzsites, kreipkites i dantista, esu girdejus, kad lieka kokia atsakele (ziurint, kaip israuna, lengbai ar pvz tenka skaldyt).

  2. 2
    Alma

    Panašios aktualijos žiūriu, aš spalį tris dantis išsimontavau, du rovė, skaudėjo irgi, ir dar labai problematiška dabar valytis, tik su elektrine amunicija išsiplaunu. O kiti du gražOliai gi nesiruošia dygti, apatinis gulėjo į krūminio šaknį įsirėžęs, plius eina toje pusėje kažkokie atviri nervai.. Tai apatinio šalininimas buvo kažkas kraupaus, ir skauda iki šiol, ryt kulniuoju kito tvarkytis, pažiūrės, kas ten negerai. Ir dar vienas liko, galvojau palikti, nes niekam jis gyvent netrukdo, aha, pasvajojai, ir gana, teks irgi operuoti..

+ Leave a Comment