Pastebėjau, kad vonioje šiek tiek sumažėjo plaukų puoselėjimo produktų buteliukų. Jų vis dar daug, bet jau senokai kažko įdomaus nepirkau, bandau sunaudoti tai ką turiu. O tokius “Franco Battaglia” šampūnus turiu net du. Vieną radau “Grožio draugas” staigmenų dėžutėje, o kitą atnešė Kalėdų senelis. Taigi, taupyti nereikia! Aš to ir nedarau, todėl jau galiu papasakoti kaip gi man patinka šis šampūnas.

Visi pažadai surašyti čia:

Daug įdomesnė yra sudėtis. Iš pirmo žvilgsnio aš apsidžiaugiau. Pagaliau mano lentynoje šampūnas be SLS ir SLES!

Visgi, nėra viskas taip jau gražu. Aišku, kad neapsieita be phenoxyethanolio, o lyg konservantų būtų maža, tai dar leptelėti ir Methylisothiazolinone bei Methylchloroisothiazolinone. Dar nebuvau aš jų įtraukusi į vengtinų blogiukų sąrašą, bet gerai, kad yra naudingų ir įdomių tinklaraščių, kurie po truputį padeda suprasti kas yra kas.

Sudėtis prieštaringa: žalingos sveikatai sudedamosios dalys ir naudingi ingridientai. Kas ką?

Šiaip jau šampūnas man patiko. Jis tikrai išplauna plaukus švelniai. Jie netampa sausi ir šiurkštūs, priešingai, jei norėčiau, galėčiau ir be balzamo išsisukti, tik, kad va, aš visai nemėgstu purumo. Putoja gerai, todėl naudojasi skalsiai.

Paminėjimo vertas ir kvapas – saldus kokosinis. Aš jį priskirčiau prie minusų, nors mačiau internete būtent kvapas paperka kitas bandytojas. Kokoso aromatą aš mėgstu. Pvz., aliejus užima garbingą vietą vonioje, tačiau kokosais nenatūraliai parfumuoti gaminiai man nepatinka.

Kokia gi viso šio rašinėlio išvada? Tikrai sunaudosiu abu turimus buteliukus, tačiau kai juos baigsiu ir toliau ieškosiu stebuklų. Tai geras šampūnas, bet ne toks prie kurio aš galėčiau prisirišti amžiams.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Gamintojo atstovas Lietuvoje yra “Jurara”, tad šampūno rasite jų parduotuvėse, taip pat dairykitės Assorti, Pigu.lt Euro Vaistinėje. Kaina – apie 8 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).