Mano nuolatiniai skaitytojai, ko gero, pamena tuos laikus, kai aš šiurpdavau nuo lakštinių kaukių. Bandydavau, bet taip ir neprisiversdavau užsidėti, kokios jos bjaurios man atrodė. Ir vis pastoviai kas nors padovanodavo, nebūtinai kompanijas čia turiu omenyje. Suprantama, nes lakštinė kaukė yra gana gera dovana ar jos priedas. Bėgo metai ir pamažu aš pratinausi. Iš pradžių vis kovojau su savimi, kad iš viso užsidėčiau. Po to, kad išbūčiau tas 20 minučių. Dabar gi atėjo tokie laikai, kai ir nusiperku, ir pamėginu, ir net sugebu mėgautis bei pamatyti privalumų. Ypač patinka kaukintis po pasivažinėjimų motociklu, kuomet oda nukankinta vėjo, dulkių ir saulės. Na, tai vasaros proga į akį krito “Flower Power” hipiškai atrodančios kaukės, tad nusprendžiau išmėginti. 

“Bali Levander” yra raminanti ir drėkinanti

Sudėtis

Paveikslėlis pasididina jį paspaudus

“Rio Lily” yra maitinanti ir stangrinanti.

Sudėtis:

Paveikslėlis pasididina jį paspaudus

Kaukės įprasto storumo, drėgnos, ant veido visai neblogai išsikloja. Paveiksliukai tokie, kokius matome ant pakuočių.

“Rio Lily” kvepia lyg šviežia žole, lyg gėlėmis, “Bali Levander” – neintensyviomis levandomis.

Abi kaukės savo poveikiu man pasirodė panašios. Tiesą sakant, iš esmės tokios pat kaip dauguma – daug skysčio, neblogai drėkina, oda lieka putli, nuėmus lakštą dar gana ilgai geriasi serumas, bet jis nėra labai lipnus. Skirtumo apart piešinuko ir kvapo neradau.

Atgaivinti odą po dirginančių dienos aplinkybių man patinka, o kažkokio rimtesnio poveikio aš nė nesitikiu, tad ir nenuvilia. Po kaukių nebenaudoju papildomo kremo, netrūksta. 

Ar kartočiau? Nemanau, pasiūloje dar tiek nebandytų priemonių, kad kaukė turėtų būti kažkoks stebuklas, jog nusipelnytų antrų kartų!


Naudinga: Įsigyti galite “Droge”. Kaina – apie 3.5 EUR. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.