“Flormar” priemonė dūminiam akių makiažui

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Facebook’e jau minėjau, kad pritrūkau kosmetikos, kurios dar nebūčiau aprašiusi. Tačiau dažniausiai taip tik atrodo, gerai prasiėjus pro kosmetikos krepšelius, visada atsiranda dar nerodytas dalykėlis. Šį kartą papasakosiu apie tokį, kurio apskritai niekada ir niekur nemačiau, kol jo man neparodė pardavėja.

O buvo taip. Vestuvių fotosesijos makiažą ketinau darytis tokį… savotišką. Štai kažką link tos pusės (bandomosios repeticijos):

Galiausiai nedariau, nes buvo kitų teminių dekoracijų, bei nebuvo laiko ir sąlygų per karščius spalvinti akis. Visgi išvakarėse turėjau tikslą rasti labai gerai juodai piešiančią priemonę, kuria būtų lengva naudotis. Užsukau į “Kosliną” ketindama nusipirkti nebrangų storą juodą pieštuką, bet ten radau tik plonus. Hm, ploną tektų nuolatos drožti. Nepatinka. Tada pardavėja man pasiūlė “Flormar” dūminiam makiažui skirtą kreidelę. Jos kaina pasirodė tikrai nemaža. Gal kokie 9 eurai, bet gavau dar 20% nuolaidą.

Man labai patiko produkto išvaizda. Juoda matinė tūbelė su kaspinėliu.

Išsisuka kaip lūpų dažai.

Juoda spalva koncentruota, brūkšnį brėžia tobulai.

Puikiai retušuojasi. Aš nelabai mėgstu ir moku daryti apvedimus, tad dažniausiai tik pabraukiu brūkšnelius virš viršutinių blakstienų ir šepetėliu gerai ištušuoju. Gaunu man patinkantį rezultatą. Nors priemonė  ir nėra atspari vandeniui, nusivalo su miceliniu, bet sakyčiau, kad laikosi kur kas geriau, nei kiti panašios konsistencijos produktai. Riebiems pieštukams tik duok subėgt į raukšles, ar atsispaust ant voko, šis elgiasi gražiai.

Sakyčiau tikrai vykęs pirkinys. Vienintelis minusas yra kiek didoka kaina ir sunkus prieinamumas, nes Flormar nėra labai plačiai parduodama kosmetika.

Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.