Jūs ko gero jau supratote, kad aš nevairuoju, todėl visur vaikštau pėstute. Nesiskundžiu, geroje vietoje gyvename, praktiškai centre, o miesto miegamuosiuose rajonuose retokai ko ir beprireikia. Tačiau esu iš tų, kuriems nuobodu tiesiog eiti, tad aš susigalvoju tokius maršrutus, kad būtų galima vis kur nors užsukti. Tai į dėvėtų drabužių parduotuvę, tai į kavinukę, tai į knygyną.

Kartą per mėnesį einu iki bibliotekos ir pakeliui būtinai užsuku į “Kosliną”. Tai tokia nebrangios kosmetikos parduotuvė, čia dominuoja rusiška, lenkiška, turkiška kosmetika, tačiau galima rasti ir žinomesnių vardų, pvz., “Makeup Revolution” ar “Macadamia”. Na ir retokai išeinu neįsigijusi kokio niekučio, dažniausiai “Flormar” nagų lako. Kelis produktus esu aprašiusi ir tinklaraštyje. Beje, šia kosmetika prekiauja ir “Cascada”, tad priemonės tampa šiek tiek plačiau prieinamos.

Pastarąjį kartą mano pirkinių krepšelyje atsidūrė naujokai: naujos “up to 7 days” serijos lakas bei viršutinis sluoksnis.

Šepetėliai platūs, siauresnius nagus galima nulakuoti vienu brūkštelėjimu.

Rinkoje dabar atsiranda daug lakų, kurie žada tokį pat išsilaikymą, kaip ir gelinės priemonės. “Flormar” topui nereikalinga speciali UV lempa, jam teoriškai užtenka tiek spindulių, kiek gauna natūraliai.

Nagų lakas man labai patiko savo pigmentacija. Užtenka vos vieno sluoksnio. Tikiuosi, kad nuo priemonės pirkimo jūsų neatbaidys tai, jog aš nemoku labai gražiai nusilakuoti nagų :), visgi norisi parodyti, kaip atrodo vos vienas sluoksnis dažų.

Džiūna gana greitai. Viršutinis sluoksnis suteikia blizgesio. Lakas + topas man laiko 4 dienas (iš to sprendžiu, kad kitiems žmonėms nenusiluptų ir visas žadamas 7), tačiau aš vis traukiu savo stebuklingąjį “Orly” viršutinį sluoksnį ir su juo prasiilginu iki 6-8 dienų.

Šį lakas biudžetinis ir geras, drąsiai galiu rekomenduoti.

Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite “Koslinoje” ar žvilgtelėkite “Cascadose”. Kaina – apie 3 EUR už vieną buteliuką.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.