“Flormar” nagų lakas “Full Color” . Spalva “Utopia Vacation FC25”

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Vakar suplanavau parašyti apie nagų laką, bet įrašas taip ir liko tik planuose. Užgriuvo tokia aktyvi diena! Šiandien darbų taip pat daug, bet pradėsiu internetinę dieną pasakojimu apie “Flormar” naują laką “Full Color”.

“Flormar” lakai jau seniai turi gerą vardą ir esu bandžiusi ne vieną. Didžiausiam mano džiaugsmui ant nagų jie laikosi bent dvi dienas. Trumpai? Net neabejoju, kad jūs džiaugsitės ilgiau. Tokie jau tie mano nagai, kad paprastu laku aš turiu persilakuoti kas dieną, o gelinis laikosi 5-7, na max max 10 dienų.

(ak, rašydama matau kaip skrenda vienišas oro balionas…, smagu turbūt jame).

“Full Color” lakai labai gražiai atrodo parduotuvėje. Jų daug, dangtukai tokios pat spalvos kaip ir lakas, todėl gražu gražu, traukia akį. Ir nors aš nebelakuoju nagų paprastais, o renkuosi gelinius lakus, tačiau susigundžiau. Dar ir dėl to, kad ebay prisipirkau gelinių, laukiu ir nenoriu lakuotis kol neatkeliavo siuntiniai. Nes žinau žinau tą kiaulystės dėsnį, kai tik nusitepi, kitą dieną randi lapelį dėžutėje. Norisi išmėginti spalvą, o manikiūras šviežias ir laukti teks bent savaitę.

Grįžkime prie Flormar. Šiek tiek nuotraukų:

Nagi štai pagrindiniai džiaugsmai: lakas labai pigmentuotas, tai ką matote nuotraukose yra tik vienas sluoksnis! Išdžiūna tikrai greitai. Net aš sugebėjau nenubraukti ir nesugadinti lakavimo. Nuvalau trečią dieną, nes dešinės rankos nagų galiukai jau apsilupa. Na ir smagiausia  – kainuoja jis tik 1.2Eu. Vos laikausi nenubėgus ir neprisipirkusi daugiau spalvų.

O kaip gyvenate jūs? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).