Sveiki sugrįžę po ilgojo savaitgalio! Ką gero veikėte? Mano vyras tvarkė malkas, o aš visiškai tinginiavau. Mėgavausi saule ir skaičiau knygas. Ko gero, pirmą kartą gyvenime, saulės kremą veidui tepiau kas kelias valandas, kaip pavyzdingas mokinukas. Tad po savaitgalio sąskaitoje 3 knygos ir krūva darbų, į kuriuos kibsiu vos papasakojusi apie juokingai pavadintą “Fitokosmetik” kaukę. 

Man asmeniškai, tai dizainas pobaisis, bet “Koza Dereza” vistiek krito į akį. Aš įsigijau kaukę su baltuoju moliu, tačiau pirkti dar buvo su juodu ir mėlynu. 

Aprašymas:

Sudėtis:

didinasi.

Net nelabai yra prie ko kabinėtis. Molis, aliejai, ekstraktai. 

Kaukė gana įprasto moliniams produktams tirštumo, gal atrodo kiek aliejingesnė. 

Kvapas malonus, tačiau tepasi sunkokai. Tarsi nori atsiskirti aliejai ant odos, gana keblu aplikuoti storesnį tolygų sluoksnį. 

Visgi užtepusi jaučiu lengvą lengvą lyg šaldymą, lyg graužimą (aš dažnai jį juntu su molio kaukėmis, tiek “Kiehl’s”, tiek kt). 

Ši nedžiūva labai greitai. Todėl netempia odos. Po 20 minučių nuplaunu ir oda atrodo labai minkšta, šviesesnė, nors nepasakyčiau, kad labai jau išvalyta, tačiau juntamai gaivesnė. Beje, ant veido pasilieka ir kažkoks aliejiškumas, kuris praeina/susigeria, tik tiek, kad skirtumas nuo visų pirktinių molio mišinių – mano odos ji visai nesausino ir net nesinorėjo kremo po to. 

Kartą naudojau ir plaukams. Tepiau šaknis, laikiau gal 15 minučių, tikrai neištempiau rekomenduojamų 30. Išsiplovė lengvai, šaknys atrodė švarios ir jei netingėčiau terliotis, tai praktikuočiau dažniau. Tačiau, kaip veido kaukė man tikrai paliko malonų įspūdį. Kadangi mėgstu tokias purvinas, tai tikrai išmėginsiu ir kitas ožkos rūšis. Tuo labiau, kad ir kaina gana juokinga. “Fitokosmetik” pasižymi tikrai neblogu kainos, sudėties ir poveikio santykiu. Sutinkat?


Naudinga: Įsigyti radau “Martina” parduotuvėje. 175ml kainuoja apie 3.5 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.