Jei paskaičiuotume kiek priemonių pas mane yra vonioje, tai atviptų žandikaulis (nors kai pasižvalgau po kitų kosmetines forumuose, ar bloguose, tai suprantu, kad esu labai kukli). Keli šampūnai, milijonas kaukių plaukams, viena kita dušo želė, gausybė šešėlių ir pudrų. Tačiau kūno priežiūros sritis smarkiai apleista. Naudoju tai ką gaunu dovanų, arba nieko nenaudoju, nes tingiu. Kai mano tinginystė yra baudžiama pleiskanojančia blauzdų oda, tada tiesiu ranką į pirmą pasitaikiusį produktą. Ne visada pasiteisina. Šį kartą pakalbėsiu apie kūno losjoną, kuris galėtų būti geras draugas. Na toks, kuris labai nepriekaištauja kai jį užmiršti, bet pabrukusi uodegą grįžti ištikus bėdai 😀

“Fenjal” vardą pirmą kartą pamačiau Neringos bloge (o iš jos mainų dėžutėje gavau ir savo losjoną). Atkreipiau dėmesį į gerus atsiliepimus ir neįmantrias pakuotes. Na tiesiog su jomis viskas gerai. Forma graži, spalvos švelnios, užrašai kaip užrašai, tačiau vat neužkabina akies ir tiek. Galvoju, gal aš jau 100 kartų praėjau parduotuvėje ir nesusidomėjau? Ir gaila, nes panašu, kad priemonės neblogos.

Aprašymas:

Sudėtis:

Mano buteliukas buvo vos 30ml, todėl aš losjoną panaudojau tik du kartus. Ir tai pataupydama. Iš tų poros kartų pastebiu, kad kvapas lengvas, neįsimintinas, nė kiek neerzinantis. Konsistencija losjoniška,  tai yra gerokai lengvesnis už kremą ar sviestą produktas, bet neteka kaip koks pienelis. Susigeria labai lengvai. Man iš karto “nuėmė” kūno odos sausumą.

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau išmėginau šio gamintojo priemonę ir manau, kad dabar jau nepraeisiu pro šalį kai ieškosiu kokio paprasto, lengvo kvapo, savo funkciją atliekančio produkto.

Mano įvertinimas: 4.5/5

Naudinga: Priemonę įsigyti galima parduotuvėje “Kosmada”. 30ml kainuoja 1.8 eu, o 200ml – 7.50 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).