Būna dienų, kai kažko nori, nežinai ko, turi per daug laiko ir slapioji po parduotuves. Tokią dieną ir nusipirkau šio teksto herojų. Už nematytų “Eveline” kūno losjonų, akis užkliuvo dėl ryškių spalvų.

Į kavos kvapo kremą žiūrėjau skeptiškiausiai, mat dar nebuvau uosčiusi kūno priemonės, kuri braškėmis, obuoliais arba kava kvepėtų natūraliai ir skaniai. Pavarčiau, paskaitinėjau sudėtį, pauosčiau ir likau suintriguota, nes bent jau parduotuvėje jis kvepėjo tikra kava. Visai kaip tirpi Nescafe :D.

Surizikavau.

Sudėtis: Aqua/Water, Glycine Soja Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera Oil, Octyldodecanol, Dimethicone, Caffeine, Theobroma, Cacao Seed Butter, Isopropyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Sodium Hyaluronate, Collagen Amino Acids, Hydrolyzed Caesalpina Spinosa Gum, Panthenol, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Glucose, Hydrolyzed Silk, Allantoin, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, DMDM Hydantoin, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Benzoate

Dar stovėdama prie lentynų pagalvojau, kad sudėtis vertinga. Ir glicerinas, ir Urea, ir vienoks aliejus, ir kitoks, ir pantenolis, ir alantoninas… Ne vien tušti aprašymo pažadai. Nors, žinoma, kenksmingų blogiukų, konservantų iri čia neišvengta. Sunku būtų tikėtis kitaip, ar ne?

Įspūdžiai: žinokit, santykiai su šio balzamo kvapu, susiklostė kaip su kokiu aistringu meilužiu. Iš pradžių aš jį dievinau, tepiausi ir ryte, ir vakare, vis negalėjau atsistebėti, tikrai kvepia kava! Po to matyt persisotinau, pradėjau nekęsti, nebeprisiverčiau kęsti meilužio prisilietimų, tai yra ant savęs tepti ir man atrodė, kad oi kaip aš galėjau juo taip žavėtis? Gi šlykštus tas kvapas, nė iš tolo kavos neprimena, fu fu fu. O prieš keletą dienų sumaniau poną ištrenkti į šiukšlių dėžę. Pauosčiau ir vėl… Ir vėl ta meilė atgimė, vėl man atrodo, kad mmmm kaip skaniai kvepia! Kaip čia suprast?

Balzamą sudaro ne tik kvapas. Aš sakyčiau, kad jis tikrai nėra labai smarkiai maitinantis. Toks visiškai vidutinis. Norėčiau, kad būtų riebesnis. Stangrinimo nepastebėjau. Susigeria greitai. Kvapas laikosi labai ilgai, todėl jei pasitaikys ta diena, kai jo nekenčiate, tai geriau nė nebandykite tepti :D. Visgi neišmesiu ir baigsiu naudoti.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Martinoje”. Kainavo apie 3,5 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).