Pirmadienis! Pailsėjot? Kas geresnio? Aš tai galvoju, kiek smagių dalykų aplink. Pvz., susikūrusi knygų IG supratau, kiek dar daug yra žmonių, kuriems surišti puslapiai su tekstu yra kažkas švento ir to daikto nesugeba atskirti nuo turinio. Praeitą savaitę bukstagramas nerimo nuo žinios, kad toks Nalgis išleido knygą. OMG, kaip jaustis TIKRIEMS rašytojams, omg, knygos (ta prasme, tas daiktas) yra užterštos ir jos nebėra šventos, OMG! OMG, negi dabar užtenka tik turėti daug sekėjų? Tiesa, aš manau, kad knygų skaitymas nepadeda įsijungti smegenų ir pagalvoti, kad sekėjai yra pasekmė, o ne priežastis, kad iš tiesų knygų niekas nedraudžia rašyti nei benamiams, nei taksistams, nei kasininkėms, nei bukstagrameriams, nei TIKRIEMS rašytojams, lygiai, kaip ir niekas neverčia jų pirkti, nes būtent atsipirkimas vis dar yra pagrindinis mūsų leidyklų pasirinkimo kriterijus. Ir ne, neketinu skaityti Radžių, Naglių, Trumpų ar Beatų knygų :D, tiesiog juokinga reakcija.

Dar prie smagesnių reikalų yra tai, kad buvom dviejų didelių šunų auklytės, tad teko daug vaikščioti. Tik supratau, kad kas dieną po dvi valandas nenorėčiau tam skirti, taigi išlieku cat person. Taip pat apturėjau pirmą šiais metais moto pasivažinėjimą, įkalbėjo, nors ir šalta. Važiavom savo nauju mocu (man dar vienas pirmas kartas), ir taip, aš nejuokavau, kai sakiau, kad vyras jų turi daugiau nei aš rankinių, tad tikrai tik džiaugiasi, kai užsimanau naujos, o ne bamba. Su nuotykiais viskas buvo, nes reikėjo porą valandų šalti ir laukti pagalbos. Mocui, ne mums :D. Bet man kiekvienas toks įvykis, jau tą patį vakarą, būna tik juokingas prisiminimas. Tad aktyviai leidom savaitgalį, o aktyviai veiklai, ypač motosezonui, reikia patikimo ir viskam atsparaus tušo. Tikėjausi, kad “Essence you better work! volume & curl mascara” bus toks. 

Aprašymas žada, kad atsparus prakaitui, vandeniui, tad tiks sportui. Yra dvi rūšis šio tušo, maniškis “volume and curl”.

Sudėtis: aqua (water), styrene/acrylates/ammonium methacrylate copolymer, cetearyl stearate, jojoba esters, cera alba (beeswax), stearic acid, glycerin, copernicia cerifera (carnauba) wax, palmitic acid, polybutene, cera microcristallina (microcrystalline wax), cetyl palmitate, cetyl stearate, stearyl stearate, stearyl palmitate, aminomethyl propanediol, hydrogenated castor oil, synthetic wax, acacia senegal gum, panthenol, helianthus annuus (sunflower) seed oil, tocopherol, cetearyl alcohol, divinyldimethocone/dimethicone copolymer, caprylyl glycol, hydroxyethylcellulose, methylpropanediol, butylene glycol, behenic acid, sodium laureth-12 sulfate, phospholipids, c11-15 pareth-7, c12-13 pareth-23, c12-13 pareth-3, tetrasodium edta, phenoxyethanol, potassium sorbate, ci 77499 (iron oxides).

Šepetėlis lenktas, patogus, bet šio tušo efektas toks so so. Aš mėgstu dramą, man gali blakstienos būt kiek ir sulipusios, svarbu ryškios, ilgesnės, tankesnės. Čia gi vaizdas toks labai jau eilinis, vos matosi, kad tos blakstutės apskritai dažytos. 

Tačiau jei dar pagalvočiau, kad gal kiekvienai dienai tiks ir paprasčiau, tai neradau aš šiame tuše didelio atsparumo. Nei vandeniui, nei lengvam sportui, tokiam kaip kalanetika.

Tepa vokus. Tepa paakius, o kadangi yra ala atsparus, tai sunkiai valosi. Kažkaip man su “Essence” tušais anksčiau sekdavosi gerokai labiau. Tikiuosi čia tik aš sugebu nuverkti, o jums patiks. 


Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Drogas”. Kaina – apie 3.5 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).