Užėjau kartą į “Drogą” ir žiūriu gi nauja “Essence” kolekcija išdėliota. Pasižvalgiau, nusprendžiau, kad visiškai nieko įdomaus, net dovanų gavusi neapsidžiaugčiau. Retai, kada taip būna. Štai kaip atrodo visa ta kolekcija.

Na, šį kartą viskas mergaitėms iki 15 metų. Tačiau iš lentynos man mojo viena išimtis – obuoliukas. Tokios pakuotės man labai įsiminė iš korėjietiškų puslapių ir ne kartą aš vos neparsisiunčiau pomidoro, pandutės ar identiško obuolio. Tiesa, tik dabar sužinojau, kad visgi čia vyšnia. Hm, peraugusi ir į vyšnią nepanaši.

Indelis atsisuka ir viduje matome rausvos spalvos produktą.

Lipdukas, kuris buvo priklijuotas bjauriais, nenusivalančiais klijais, sudėties siunčia mus ieškoti kitur. Ir jei ją būčiau žinojusi, tai tikrai balzamo nebūčiau pirkusi.

SudėtisETHYLHEXYL PALMITATE, POLYISOBUTENE, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), PETROLATUM, OZOKERITE, SYNTHETIC WAX, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENE MALONATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, CI 15850 (RED 6), CI 15850 (RED 7), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Taip pat nebūčiau jo pirkusi, jei būčiau galėjusi pauostyti. Kvapas labai sintetinis ir saldus, nepanašus nei į vyšnias, nei kitas uogas. Tiesiog sintetinis, saldus ir taškas.

Pasak aprašymo balzamas turėtų suteikti atspalvį. Gal jis panašus į mano natūralų, nes aš tokio efekto nematau. O ir šiaip drėkinimas labai labai trumpalaikis, o kai poveikis praeina, lūpos lieka nemaloniai sausos.

Nerekomenduoju.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Droge”. Kainavo 2.19 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.