Apžvalga: "Essence" lūpų balzamas "Glow"

Estimated read time 2 min read

“Essence” lūpų balzamas “Glow”, 03 brighten up!

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: antras iš eilės įrašas apie “Essence” produktą lūpoms. Sutapimas tik :). Vieną gi pirkau sugundyta nuolaidų, o kitas atkeliavo kartu su žurnalu “Happy 365”. Nežinau kiek balzamas kainuoja, bet įtariu, kad pusę žurnalo :). Beje, puikus žurnalas. Rekomenduoju jei kada mėgot seną gerą “Panelę”.

Visų pirma tai mane pribloškė pačio produkto spalva. Žiūrėkit pirmą nuotrauką. Mano telefonas “neišlaužė” tos sintetinės rožinės spalvos ryškumo. Tačiau ant rankos ta spalva pasirodė gana blanki, tad išdrįsau ir ant lūpų tepti.

Bendras vaizdas iš toliau – matosi, kad dažiausi, bet atrodo gana lengvai 🙂 Barbe nepavirtau.

Balzamas kvepia saldžiai, bet neįkyriai. Laikosi gana vidutiniškai, tai yra nuo rankos nutrinti buvo sunku, nuo lūpų šiek tiek greičiau nusivalgo. Nelipnus, nesukelia sausumo jausmo.

Sudėtis: POLYBUTENE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, OCTYLDODECANOL, BEHENYL BEESWAX, STEARYL BEESWAX, ISOCETYL STEAROYL STEARATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ISOPROPYL PALMITATE, LANOLIN, OZOKERITE, ISONONYL ISONONANOATE, POLYETHYLENE, CITRIC ACID, BHT, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM (FRAGRANCE), HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, MAY CONTAIN: CI 15850 (RED 6 LAKE/RED 7 LAKE), CI 45410 (RED 27/RED 27 LAKE), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Minusas: gamintojo svetainėje teigiama, kad jei nori ryškesnės spalvos, tai reikia tepti kelis sluoksnius. Pabandžiau ir nerekomenduoju to daryti. Tada jau priemonė metasi į ryškius gumuliukus. Fe.

Jei mėgčiau dažyti lūpas ir būčiau pamišusi dėl spalvotų blizgių, tai įvertinčiau geresniu pažymiu. Dabar laikau stalčiuje, išsitraukiu kai noriu pasiryškinti, pažaidžiu, bet tai nėra produktas, kurį pametusi verkčiau ir eičiau naujo pirkt.

Bandėt? Naują žurnalą skaitėt? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.

+ There are no comments

Add yours