Apžvalga: “Essence” akių ir veido paletė

Estimated read time 3 min read

Aš ir pati nežinau, kodėl šią savaitę mane patraukė kalbėti apie pigias priemones. Ketvirta apžvalga iš eilės. Tik tiek, kad tris kartus aprašiau produktus, kurie mano akimis yra tikrai verti dėmesio, o štai šiandien dėmesys priemonei, kuri nelabai patiko.

Aš nenumanau, kaip elgiasi kiti blogeriai, bet mano apžvalgų ruošimo rutina maždaug tokia: jei gauti ar įsigyti produktai juos pabandžius praranda išvaizdą (lūpų dažai, šešėliai, kompaktinės priemonės), juos fotografuoju prieš naudojimą. Kitas priemones, pvz., šampūnus, kaip jau nuotaika sugroja :). Nuotraukas sukiloju į aplankus “Dropbox”. Na, pvz., aplankas “essence paletė”, aplankas “gosh tušas” ir t.t. Po to, nusprendusi parašyti apžvalgą aš atsidarau “Dropbox”, slenku per aplankus ir galvoju, ką jau noriu rašyti. Ir visą vasarą aš praskipinu “Essence”. Vėliau, gal paskui, nenoriu, ne dabar, kad man nelabai patinka… Na, bet reikia gi sumažinti tas prastovas ir štai rašau apie veido bei akių modeliavimo paletę. Mano spalva – 01 glow for it.

 

Paletę sudaro 4 akių šešėlių spalvos, atspindinti pudra (žmonių kalba tai yra hailaiteris) ir skaistalai.

Jau rašydama apie “My must haves” šešėlius užsiminiau, kad anie man patiko labiau, pasirodė kokybiškesni. Šiandien aprašomos paletės spalvos tikrai atrodo gražios, švelnios, suderintos. Ir pabandžius ant rankos palieka malonų įspūdį.

Ypač man graži ta prigesinta violetinė.

Tačiau tepant ant vokų spalvos praranda ryškumą, sklaidant tiesiog nusitrina. Žinoma, naudoju šešėlių pagrindą ir šiuos įmanoma įtapšnoti į voką. Bet kai pasaulyje tiek nuostabių produktų, tai nematau prasmės labai vargti. Ruda spalva apskritai sunkiai naudojasi, metasi į gumuliukus.

Spindinti priemonė ir skaistalai šiek tiek stokoja pigmentacijos.

Na, trumpas verdiktas galėtų būti toks, kad naudoti įmanoma, bet tik jei nieko geriau po ranka nėra. Dėl švelnių spalvų ir patrauklios kainos, aš šią paletę galėčiau rekomenduoti mokinėms. Vistiek ji jau dažotės ir visokių “Urban Decay” iš mamos nevokit. Tačiau jei dar tik ketinate nusiaubti “Essence” stendą, tada, mano subjektyvia nuomone, labiau verta susirinkti paletę iš “My must haves” mono šešėlių.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” ir “Eurokos”. Kaina – apie 4.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours