Ką gi, pastaruose įrašuose plepėjom apie visokius aplinkinius socialinius reiškinius, parodžiau savo nuostabų laikrodį, o dabar jau grįžkime prie kosmetikos apžvalgų. Šią savaitę aš daugiau kalbėsiu apie veido priežiūrą. Taip jau susiklostė, kad noriu papasakoti apie kelis kartus mėnesio geriausiuose rodytą paakių kremą, ir pirmą kartą alginatinę kaukę išmėginau ir dar korėjietiškų pluoštas laukia aptarimo. Žinoma, bus paliestos ir kitos kategorijos, bet veido priežiūra valdys. Ir savaitę pradedu nuo jo prausimo. Esu minėjusi, kad veidą valau dviem žingsniais: 1. nuvalau makiažą pieneliu/miceliniu vandeniu/aliejumi (priklauso nuo sezono ir turimos priemonės); 2. naudoju prausiklį. Šiuo metu antram žingsniui turiu tik “EO Lab” tonizuojančias veido putas su žaliosios arbatos ekstraktu ir AHA rūgštimi. 

Produktas pristatomas taip:

Prausimosi putos švelniai valo odą. Jų sudėtis papildyta AHA vaisių rūgštimis, organiniu žaliosios arbatos ekstraktu, bio – tonizuojamuoju veikliųjų medžiagų deriniu. Organinis žaliosios arbatos ekstraktas pasižymi drėkinamuoju poveikiu, aprūpina odą vitaminais A, B, C, E. Bio – tonizuojamasis veikliųjų medžiagų derinys, kuris gaunamas iš citrusinių vaisių (žaliųjų citrinų, apelsinų, greipfrutų, mandarinų) atgaivina odą, gerina atspalvį ir odos ląstelių medžiagų apykaitą. Prižiūri ir puoselėja odą, gerina jos būklę.

Sudėtyje yra
AHA vaisių rūgšties, organinio žaliosios arbatos ekstrakto, bio – tonizuojamojo veikliųjų medžiagų derinio.

Naudojimas
Nedideliu putų kiekiu tepkite sudrėkintą odą, švelniai pamasažuokite, kad atsirastų putos, nuplaukite vandeniu. Prausimosi putos paruošia odą tolesnei priežiūrai.

Sudėtis: Aqua, Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Stearic Аcid,  Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Ethylhexyl Stearate, Lactic Acid, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Nobilis (Mandarin) Fruit Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract, Maltodextrin, Glycerin, Cetearyl alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Perfume, Malic Acid, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Man iš tiesų keista, kad “EO Lab” savo produktus kartais pavadina taip, kad tik pakeli antakį. Pvz., dušo aliejus visai į aliejų nepanašus, ir jei rašytų, kad tai pienelis, tai niekas net nekibtų prie to. O va čia sako, kad putos. Putos tai putos, aš paprastai tada tikiuosi, kad pompa (beje, labai faina, kad ji yra ir gerai veikia!) išspaus kažką tokio jau suplakto, puraus. Na… putas! O iš tiesų produktas yra kreminis.

Nepaisant to, kad priemonė neatitinka įsivaizdavimo, kaip turi atrodyti “mousse”, man visai patinka. Ji tiršta ir todėl gana skalsi, prausiantis susidaro standi puta. Aš dažniausiai, kai prausiuosi, naudoju konjac kempinėlę arba tiesiog rankas. Ir ką, galiu pasakyti – prausiklis atlieka savo funkciją puikiai. Nuplauti veidą galima iki girgždėjimo, tačiau po jo nejaučiu tragiško sausumo. Rimtai. Dar galiu pasikuisti vonioje, tą aną, o ne pulti prie toniko ir drėkinančio kremo. Žinoma, jų reikia.

Užteks ilgam. Ir gerai, nes kol kas tikrai nesukelia noro greičiau atsikratyti.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevita” ir “Eurokos” parduotuvėse. Kaina – apie 4,4 EUR už 200ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.